У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6560 Куп'янськ-Південний — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6560 сполученням Куп'янськ-Південний - Харків-Пас. відправляється зі станції Куп'янськ-Південний о 06.35 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Куп'янськ-Сорт, Куп'янськ-Вузловий, Прокопівка, Старовірівка, Гроза, Первомайське-Південне, Шевченкове-Південне, Пролісний, Гракове, Коробочкине, Чугуїв, Есхар, Мохнач, Зелений Колодязь, Тернове, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Південний 06.35
Куп'янськ-Сорт 06.54 1 хв  06.55 19 хв 
Куп'янськ-Вузловий 07.05 3 хв  07.08 30 хв 
Прокопівка 07.18 1 хв  07.19 43 хв 
Старовірівка 07.29 1 хв  07.30 54 хв 
Гроза 07.39 1 хв  07.40 1 г  4 хв 
Первомайське-Південне 07.47 1 хв  07.48 1 г  12 хв 
Шевченкове-Південне 07.55 1 хв  07.56 1 г  20 хв 
Пролісний 08.06 1 хв  08.07 1 г  31 хв 
Гракове 08.16 1 хв  08.17 1 г  41 хв 
Коробочкине 08.25 2 хв  08.27 1 г  50 хв 
Чугуїв 08.34 1 хв  08.35 1 г  59 хв 
Есхар 08.43 1 хв  08.44 2 г  8 хв 
Мохнач 08.50 1 хв  08.51 2 г  15 хв 
Зелений Колодязь 08.58 1 хв  08.59 2 г  23 хв 
Тернове 09.05 1 хв  09.06 2 г  30 хв 
Основа 09.24 2 хв  09.26 2 г  49 хв 
Харків-Пас. 09.38 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6560 Куп'янськ-Південний — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031