У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6560 Куп'янськ-Південний — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6560 сполученням Куп'янськ-Південний - Харків-Пас. відправляється зі станції Куп'янськ-Південний о 06.35 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Куп'янськ-Сорт, Куп'янськ-Вузловий, Прокопівка, Старовірівка, Гроза, Первомайське-Південне, Шевченкове-Південне, Пролісний, Гракове, Коробочкине, Чугуїв, Есхар, Мохнач, Зелений Колодязь, Тернове, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Південний 06.35
Куп'янськ-Сорт 06.54 1 хв  06.55 19 хв 
Куп'янськ-Вузловий 07.05 3 хв  07.08 30 хв 
Прокопівка 07.18 1 хв  07.19 43 хв 
Старовірівка 07.29 1 хв  07.30 54 хв 
Гроза 07.39 1 хв  07.40 1 г  4 хв 
Первомайське-Південне 07.47 1 хв  07.48 1 г  12 хв 
Шевченкове-Південне 07.55 1 хв  07.56 1 г  20 хв 
Пролісний 08.06 1 хв  08.07 1 г  31 хв 
Гракове 08.16 1 хв  08.17 1 г  41 хв 
Коробочкине 08.25 2 хв  08.27 1 г  50 хв 
Чугуїв 08.34 1 хв  08.35 1 г  59 хв 
Есхар 08.43 1 хв  08.44 2 г  8 хв 
Мохнач 08.50 1 хв  08.51 2 г  15 хв 
Зелений Колодязь 08.58 1 хв  08.59 2 г  23 хв 
Тернове 09.05 1 хв  09.06 2 г  30 хв 
Основа 09.24 2 хв  09.26 2 г  49 хв 
Харків-Пас. 09.38 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6560 Куп'янськ-Південний — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930