У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6562 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6562 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 08.12 і прибуває на станцію Вовчанськ о 11.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Оливине, Куп'янськ-Південний, Сніжна, Моначинівка, 120 Км, Березники, Селищна, Приколотне, 72 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 08.12
Куп'янськ-Сорт 08.16 1 хв  08.17 4 хв 
Парк Східного Прибуття 08.22 1 хв  08.23 10 хв 
Оливине 08.25 1 хв  08.26 13 хв 
152 Км 08.30 1 хв  08.31 18 хв 
Естакадний 08.35 3 хв  08.38 23 хв 
Куп'янськ-Південний 08.41 4 хв  08.45 29 хв 
Кооптах 08.50 1 хв  08.51 38 хв 
146 Км 08.56 1 хв  08.57 44 хв 
Сніжна 09.03 1 хв  09.04 51 хв 
141 Км 09.08 1 хв  09.09 56 хв 
Шапківка 09.14 1 хв  09.15 1 г  2 хв 
Моначинівка 09.24 1 хв  09.25 1 г  12 хв 
Селище 09.32 1 хв  09.33 1 г  20 хв 
Гусинка 09.38 2 хв  09.40 1 г  26 хв 
120 Км 09.44 1 хв  09.45 1 г  32 хв 
Прилютове 09.50 1 хв  09.51 1 г  38 хв 
Шипувате 09.57 2 хв  09.59 1 г  45 хв 
Березники 10.07 1 хв  10.08 1 г  55 хв 
104 Км 10.12 1 хв  10.13 2 г 
Бурлук 10.18 2 хв  10.20 2 г  6 хв 
Селищна 10.24 1 хв  10.25 2 г  12 хв 
Гнилиця 10.31 1 хв  10.32 2 г  19 хв 
Розорене 10.40 1 хв  10.41 2 г  28 хв 
Приколотне 10.49 2 хв  10.51 2 г  37 хв 
79 Км 10.56 1 хв  10.57 2 г  44 хв 
Бакшеївка 11.03 1 хв  11.04 2 г  51 хв 
72 Км 11.09 1 хв  11.10 2 г  57 хв 
Білий Колодязь 11.18 1 хв  11.19 3 г  6 хв 
Гарбузівка 11.32 1 хв  11.33 3 г  20 хв 
Вовчанськ 11.41 3 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6562 Куп'янськ-Вузловий — Вовчанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031