У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6563 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6563 сполученням Вовчанськ - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Вовчанськ о 12.16 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 15.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 72 Км, Приколотне, Селищна, Березники, 120 Км, Моначинівка, Сніжна, Куп'янськ-Південний, Оливине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вовчанськ 12.16
Гарбузівка 12.24 1 хв  12.25 8 хв 
Білий Колодязь 12.40 1 хв  12.41 24 хв 
72 Км 12.49 1 хв  12.50 33 хв 
Бакшеївка 12.55 1 хв  12.56 39 хв 
79 Км 13.02 1 хв  13.03 46 хв 
Приколотне 13.09 3 хв  13.12 53 хв 
Розорене 13.19 1 хв  13.20 1 г  3 хв 
Гнилиця 13.25 1 хв  13.26 1 г  9 хв 
Селищна 13.31 1 хв  13.32 1 г  15 хв 
Бурлук 13.36 2 хв  13.38 1 г  20 хв 
104 Км 13.43 1 хв  13.44 1 г  27 хв 
Березники 13.48 1 хв  13.49 1 г  32 хв 
Шипувате 13.57 1 хв  13.58 1 г  41 хв 
Прилютове 14.03 1 хв  14.04 1 г  47 хв 
120 Км 14.08 1 хв  14.09 1 г  52 хв 
Гусинка 14.15 6 хв  14.21 1 г  59 хв 
Селище 14.26 1 хв  14.27 2 г  10 хв 
Моначинівка 14.33 1 хв  14.34 2 г  17 хв 
Шапківка 14.40 1 хв  14.41 2 г  24 хв 
141 Км 14.44 1 хв  14.45 2 г  28 хв 
Сніжна 14.48 1 хв  14.49 2 г  32 хв 
146 Км 14.53 1 хв  14.54 2 г  37 хв 
Кооптах 14.57 1 хв  14.58 2 г  41 хв 
Куп'янськ-Південний 15.02 4 хв  15.06 2 г  46 хв 
Естакадний 15.09 2 хв  15.11 2 г  53 хв 
152 Км 15.15 1 хв  15.16 2 г  59 хв 
Оливине 15.20 1 хв  15.21 3 г  4 хв 
Парк Східного Прибуття 15.23 1 хв  15.24 3 г  7 хв 
Куп'янськ-Сорт 15.29 1 хв  15.30 3 г  13 хв 
Куп'янськ-Вузловий 15.35 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6563 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930