У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6563 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6563 сполученням Вовчанськ - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Вовчанськ о 12.16 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 15.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 72 Км, Приколотне, Селищна, Березники, 120 Км, Моначинівка, Сніжна, Куп'янськ-Південний, Оливине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вовчанськ 12.16
Гарбузівка 12.24 1 хв  12.25 8 хв 
Білий Колодязь 12.40 1 хв  12.41 24 хв 
72 Км 12.49 1 хв  12.50 33 хв 
Бакшеївка 12.55 1 хв  12.56 39 хв 
79 Км 13.02 1 хв  13.03 46 хв 
Приколотне 13.09 3 хв  13.12 53 хв 
Розорене 13.19 1 хв  13.20 1 г  3 хв 
Гнилиця 13.25 1 хв  13.26 1 г  9 хв 
Селищна 13.31 1 хв  13.32 1 г  15 хв 
Бурлук 13.36 2 хв  13.38 1 г  20 хв 
104 Км 13.43 1 хв  13.44 1 г  27 хв 
Березники 13.48 1 хв  13.49 1 г  32 хв 
Шипувате 13.57 1 хв  13.58 1 г  41 хв 
Прилютове 14.03 1 хв  14.04 1 г  47 хв 
120 Км 14.08 1 хв  14.09 1 г  52 хв 
Гусинка 14.15 6 хв  14.21 1 г  59 хв 
Селище 14.26 1 хв  14.27 2 г  10 хв 
Моначинівка 14.33 1 хв  14.34 2 г  17 хв 
Шапківка 14.40 1 хв  14.41 2 г  24 хв 
141 Км 14.44 1 хв  14.45 2 г  28 хв 
Сніжна 14.48 1 хв  14.49 2 г  32 хв 
146 Км 14.53 1 хв  14.54 2 г  37 хв 
Кооптах 14.57 1 хв  14.58 2 г  41 хв 
Куп'янськ-Південний 15.02 4 хв  15.06 2 г  46 хв 
Естакадний 15.09 2 хв  15.11 2 г  53 хв 
152 Км 15.15 1 хв  15.16 2 г  59 хв 
Оливине 15.20 1 хв  15.21 3 г  4 хв 
Парк Східного Прибуття 15.23 1 хв  15.24 3 г  7 хв 
Куп'янськ-Сорт 15.29 1 хв  15.30 3 г  13 хв 
Куп'янськ-Вузловий 15.35 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6563 Вовчанськ — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031