У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6565-6566 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6565-6566 сполученням Сянки - Мукачево відправляється зі станції Сянки о 16.28 і прибуває на станцію Мукачево о 22.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Луг, Жорнава, Пороги, Малий Березний, Зарічево, Невицьке-Підзамок, Ужгород, Цеглівка, Мінеральне, Батьово, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 16.28
Щербин 16.44 3 хв  16.47 16 хв 
Ужок 16.58 1 хв  16.59 30 хв 
Волосянка-Закарпатська 17.04 1 хв  17.05 36 хв 
Луг 17.11 1 хв  17.12 43 хв 
Ставне 17.22 1 хв  17.23 54 хв 
Ставне-2 17.28 1 хв  17.29 1 г 
Загорб 17.35 1 хв  17.36 1 г  7 хв 
Жорнава 17.40 1 хв  17.41 1 г  12 хв 
Кострино 17.51 1 хв  17.52 1 г  23 хв 
202 Км 17.55 1 хв  17.56 1 г  27 хв 
Соля 18.02 1 хв  18.03 1 г  34 хв 
Пороги 18.12 1 хв  18.13 1 г  44 хв 
Забрідь 18.16 1 хв  18.17 1 г  48 хв 
Великий Березний 18.23 1 хв  18.24 1 г  55 хв 
Школа-інтернат 18.27 1 хв  18.28 1 г  59 хв 
Малий Березний 18.32 1 хв  18.33 2 г  4 хв 
Мірча 18.37 1 хв  18.38 2 г  9 хв 
Дубриничі 18.42 1 хв  18.43 2 г  14 хв 
Дубриничі(пл) 18.45 1 хв  18.46 2 г  17 хв 
Зарічево 18.50 1 хв  18.51 2 г  22 хв 
Перечин 18.57 1 хв  18.58 2 г  29 хв 
Ворочево 19.03 1 хв  19.04 2 г  35 хв 
Кам'яниця 19.11 1 хв  19.12 2 г  43 хв 
Невицьке-Підзамок 19.14 1 хв  19.15 2 г  46 хв 
Невицьке 19.17 1 хв  19.18 2 г  49 хв 
Оноківці 19.22 1 хв  19.23 2 г  54 хв 
Доманинці 19.26 1 хв  19.27 2 г  58 хв 
Ужгород 19.33 51 хв  20.24 3 г  5 хв 
ЛВЧ-5 20.26 1 хв  20.27 3 г  58 хв 
Холмок 20.31 1 хв  20.32 4 г  3 хв 
Струмківка 20.38 1 хв  20.39 4 г  10 хв 
Цеглівка 20.42 1 хв  20.43 4 г  14 хв 
Дачна 20.46 1 хв  20.47 4 г  18 хв 
Чоп 20.54 10 хв  21.04 4 г  26 хв 
Чоп-Перев. 21.06 1 хв  21.07 4 г  38 хв 
Мінеральне 21.12 1 хв  21.13 4 г  44 хв 
Есень-платформа 21.18 1 хв  21.19 4 г  50 хв 
Есень 21.23 1 хв  21.24 4 г  55 хв 
Свобода 21.29 1 хв  21.30 5 г  1 хв 
Батьово 21.34 2 хв  21.36 5 г  6 хв 
1727 Км 21.40 1 хв  21.41 5 г  12 хв 
Ровне 21.46 1 хв  21.47 5 г  18 хв 
Баркасове 21.51 1 хв  21.52 5 г  23 хв 
Страбичово 22.02 1 хв  22.03 5 г  34 хв 
Ключарки 22.11 1 хв  22.12 5 г  43 хв 
Мукачево-Перевалочна 22.15 1 хв  22.16 5 г  47 хв 
Мукачево 22.20 5 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6565-6566 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031