У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6571 Іловайськ — Каракуба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6571 сполученням Іловайськ - Каракуба відправляється зі станції Іловайськ о 05.30 і прибуває на станцію Каракуба о 06.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Агрономічний, 1175 Км, Кутейникове, 7 Км, Дзеркальний, Карбідний, Колоски, Войкове, Ребрикове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.30
Агрономічний 05.38 1 хв  05.39 8 хв 
1175 Км 05.45 1 хв  05.46 15 хв 
Кутейникове 05.55 1 хв  05.56 25 хв 
7 Км 06.03 1 хв  06.04 33 хв 
Дзеркальний 06.08 1 хв  06.09 38 хв 
Карбідний 06.14 1 хв  06.15 44 хв 
Колоски 06.19 1 хв  06.20 49 хв 
Войкове 06.26 1 хв  06.27 56 хв 
Ребрикове 06.34 1 хв  06.35 1 г  4 хв 
Каракуба 06.51 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6571 Іловайськ — Каракуба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930