У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6571 Іловайськ — Каракуба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Іловайськ - Каракуба номер 6571 відправляється зі станції Іловайськ о 05.40 і прибуває на станцію Каракуба о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6571 Іловайськ - Каракуба пролягає по таким станціям як Агрономічний, 1175 Км, Кутейникове, 7 Км, Дзеркальний, Карбідний, Колоски, Войкове, Ребрикове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.40
Агрономічний 05.47 1 хв  05.48 7 хв 
1175 Км 05.53 1 хв  05.54 13 хв 
Кутейникове 06.01 1 хв  06.02 21 хв 
7 Км 06.11 1 хв  06.12 31 хв 
Дзеркальний 06.19 1 хв  06.20 39 хв 
Карбідний 06.25 1 хв  06.26 45 хв 
Колоски 06.32 1 хв  06.33 52 хв 
Войкове 06.39 1 хв  06.40 59 хв 
Ребрикове 06.48 1 хв  06.49 1 г  8 хв 
Каракуба 06.55 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6571 Іловайськ — Каракуба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031