У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6571 Херсон — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6571 сполученням Херсон - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Херсон о 08.16 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 10.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чорнобаївка, Чеховичі, Петрівське, Копані, Котляреве, Кульбакине, Миколаїв-Пас., Пост 230 Км, Нове Садівництво, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

ПЕРIОД З 05 ПО 15 ЖОВТНЯ 2021Р. ЧЕРЕЗ ДЕНЬ ПО НЕПАРНИМ ЧИСЛАМ ЧАСТКОВО ЗМIНЮЕТЬСЯ МАРШРУТ СЛIДУВАННЯ (БЕЗ ЗАХОДУ СТ.МИКОЛАIВ) ТА РОЗКЛАД ПРИМIСЬКИХ ПОIЗДIВ: НР6571 'ХЕРСОН-МИКОЛАIВ-ВАНТАЖНИЙ' ВIДПРАВЛЕННЯМ ХЕРСОНА 5,7,9,11,13,15 ЖОВТНЯ ДО КУЛЬБАКИНЕ ЗГIДНО РОЗКЛАДУ 09.Ч0- 09.Ч2 ДАЛI ПОСТ230КМ 09.51-09.55 З.П.НОВЕ САДIВНИЦТВО 10.01- 10.02 З.П.СУДОБУДIВНИК 10.05-10.06 МИКОЛАIВ-ВАНТАЖ. 10.13

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 08.16
Чорнобаївка 08.31 2 хв  08.33 15 хв 
Чеховичі 08.46 2 хв  08.48 30 хв 
Петрівське 08.56 2 хв  08.58 40 хв 
Копані 09.04 5 хв  09.09 48 хв 
Котляреве 09.23 5 хв  09.28 1 г  7 хв 
Кульбакине 09.40 2 хв  09.42 1 г  24 хв 
Миколаїв-Пас. 09.51 31 хв  10.22 1 г  35 хв 
Пост 230 Км 10.28 1 хв  10.29 2 г  12 хв 
Нове Садівництво 10.35 1 хв  10.36 2 г  19 хв 
Суднобудівників 10.39 1 хв  10.40 2 г  23 хв 
Миколаїв Вантажний 10.47 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6571 Херсон — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930