У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6571 Херсон — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6571 сполученням Херсон - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Херсон о 08.16 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 10.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чорнобаївка, Чеховичі, Петрівське, Копані, Котляреве, Кульбакине, Миколаїв-Пас., Пост 230 Км, Нове Садівництво, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 08.16
Чорнобаївка 08.31 2 хв  08.33 15 хв 
Чеховичі 08.46 2 хв  08.48 30 хв 
Петрівське 08.56 2 хв  08.58 40 хв 
Копані 09.04 5 хв  09.09 48 хв 
Котляреве 09.23 5 хв  09.28 1 г  7 хв 
Кульбакине 09.40 2 хв  09.42 1 г  24 хв 
Миколаїв-Пас. 09.51 31 хв  10.22 1 г  35 хв 
Пост 230 Км 10.28 1 хв  10.29 2 г  12 хв 
Нове Садівництво 10.35 1 хв  10.36 2 г  19 хв 
Суднобудівників 10.39 1 хв  10.40 2 г  23 хв 
Миколаїв Вантажний 10.47 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6571 Херсон — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031