У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6572 Каракуба — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Каракуба - Іловайськ номер 6572 відправляється зі станції Каракуба о 07.55 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6572 Каракуба - Іловайськ пролягає по таким станціям як Ребрикове, Войкове, Колоски, Карбідний, Дзеркальний, 7 Км, Кутейникове, 1175 Км, Агрономічний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Каракуба 07.55
Ребрикове 08.00 1 хв  08.01 5 хв 
Войкове 08.10 1 хв  08.11 15 хв 
Колоски 08.14 1 хв  08.15 19 хв 
Карбідний 08.20 1 хв  08.21 25 хв 
Дзеркальний 08.25 1 хв  08.26 30 хв 
7 Км 08.32 1 хв  08.33 37 хв 
Кутейникове 08.43 1 хв  08.44 48 хв 
1175 Км 08.49 1 хв  08.50 54 хв 
Агрономічний 08.54 1 хв  08.55 59 хв 
Іловайськ 09.05 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6572 Каракуба — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31