У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6572 Миколаїв Вантажний — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6572 сполученням Миколаїв Вантажний - Херсон відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 06.00 і прибуває на станцію Херсон о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пост 230 Км, Кульбакине, Котляреве, Копані, Петрівське, Чеховичі, Чорнобаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 06.00
Пост 230 Км 06.14 2 хв  06.16 14 хв 
Кульбакине 06.23 2 хв  06.25 23 хв 
Котляреве 06.36 5 хв  06.41 36 хв 
Копані 06.54 2 хв  06.56 54 хв 
Петрівське 07.02 1 хв  07.03 1 г  2 хв 
Чеховичі 07.12 2 хв  07.14 1 г  12 хв 
Чорнобаївка 07.26 2 хв  07.28 1 г  26 хв 
Херсон 07.44 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6572 Миколаїв Вантажний — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031