У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6572 Миколаїв Вантажний — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6572 сполученням Миколаїв Вантажний - Херсон відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 06.00 і прибуває на станцію Херсон о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пост 230 Км, Кульбакине, Котляреве, Копані, Петрівське, Чеховичі, Чорнобаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 06.00
Пост 230 Км 06.14 2 хв  06.16 14 хв 
Кульбакине 06.23 2 хв  06.25 23 хв 
Котляреве 06.36 5 хв  06.41 36 хв 
Копані 06.54 2 хв  06.56 54 хв 
Петрівське 07.02 1 хв  07.03 1 г  2 хв 
Чеховичі 07.12 2 хв  07.14 1 г  12 хв 
Чорнобаївка 07.26 2 хв  07.28 1 г  26 хв 
Херсон 07.44 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6572 Миколаїв Вантажний — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31