У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6572-6654 Полтава-Південна — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6572-6654 сполученням Полтава-Південна - Лозова відправляється зі станції Полтава-Південна о 04.58 і прибуває на станцію Лозова о 10.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Микільське, Пашківка, Тагамлик, Магістральна, Котлярівка, Федючкове, Поштова, 102 Км, 122 Км, Кузьминівка, Страсний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 04.58
Пост Ворскла 05.04 1 хв  05.05 6 хв 
3 Км 05.07 1 хв  05.08 9 хв 
Копили 05.10 2 хв  05.12 12 хв 
Микільське 05.18 1 хв  05.19 20 хв 
Кашубівка 05.24 1 хв  05.25 26 хв 
Портнівка 05.29 1 хв  05.30 31 хв 
Минівка 05.34 1 хв  05.35 36 хв 
Пашківка 05.40 1 хв  05.41 42 хв 
18 Км 05.46 1 хв  05.47 48 хв 
Селещина 05.53 1 хв  05.54 55 хв 
Машівка 05.58 1 хв  05.59 1 г 
Тагамлик 06.04 1 хв  06.05 1 г  6 хв 
32 Км 06.08 1 хв  06.09 1 г  10 хв 
34 Км 06.13 1 хв  06.14 1 г  15 хв 
Сухий 06.18 1 хв  06.19 1 г  20 хв 
Магістральна 06.27 1 хв  06.28 1 г  29 хв 
Карлівка 06.34 2 хв  06.36 1 г  36 хв 
Орчик 06.46 1 хв  06.47 1 г  48 хв 
Ланна 06.57 1 хв  06.58 1 г  59 хв 
Котлярівка 07.02 1 хв  07.03 2 г  4 хв 
Коржиха 07.08 1 хв  07.09 2 г  10 хв 
Куми 07.14 1 хв  07.15 2 г  16 хв 
Степний 07.19 1 хв  07.20 2 г  21 хв 
Федючкове 07.23 1 хв  07.24 2 г  25 хв 
Красноград 07.30 46 хв  08.16 2 г  32 хв 
Мир 08.23 1 хв  08.24 3 г  25 хв 
Розжив'ївка 08.29 1 хв  08.30 3 г  31 хв 
Поштова 08.33 1 хв  08.34 3 г  35 хв 
Балки 08.37 1 хв  08.38 3 г  39 хв 
96 Км 08.42 1 хв  08.43 3 г  44 хв 
Шляховий 08.47 1 хв  08.48 3 г  49 хв 
102 Км 08.52 1 хв  08.53 3 г  54 хв 
Кегичівка 09.00 1 хв  09.01 4 г  2 хв 
119 Км 09.09 1 хв  09.10 4 г  11 хв 
119 Км 09.14 1 хв  09.15 4 г  16 хв 
122 Км 09.18 1 хв  09.19 4 г  20 хв 
Сахновщина 09.27 2 хв  09.29 4 г  29 хв 
133 Км 09.35 1 хв  09.36 4 г  37 хв 
136 Км 09.39 1 хв  09.40 4 г  41 хв 
Кузьминівка 09.45 1 хв  09.46 4 г  47 хв 
146 Км 09.52 1 хв  09.53 4 г  54 хв 
Орілька 09.59 1 хв  10.00 5 г  1 хв 
Пост 159 Км 10.08 1 хв  10.09 5 г  10 хв 
Страсний 10.14 1 хв  10.15 5 г  16 хв 
Мирна 10.18 1 хв  10.19 5 г  20 хв 
Гражданський 10.23 1 хв  10.24 5 г  25 хв 
Заводська 10.30 1 хв  10.31 5 г  32 хв 
Лозова 10.38 5 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6572-6654 Полтава-Південна — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31