У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6572-6654 Полтава — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Полтава - Лозова номер 6572-6654 відправляється зі станції Полтава-Південна о 04.50 і прибуває на станцію Лозова о 10.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6572-6654 Полтава - Лозова пролягає по таким станціям як Микільське, Пашківка, Тагамлик, Магістральна, Котлярівка, Федючкове, Поштова, 102 Км, 122 Км, Кузьминівка, Страсний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 04.50
Пост Ворскла 04.54 1 хв  04.55 4 хв 
3 Км 04.57 1 хв  04.58 7 хв 
Копили 05.00 1 хв  05.01 10 хв 
Микільське 05.06 1 хв  05.07 16 хв 
Кашубівка 05.10 1 хв  05.11 20 хв 
Портнівка 05.14 1 хв  05.15 24 хв 
Минівка 05.18 1 хв  05.19 28 хв 
Пашківка 05.23 1 хв  05.24 33 хв 
18 Км 05.28 1 хв  05.29 38 хв 
Селещина 05.35 1 хв  05.36 45 хв 
Машівка 05.40 1 хв  05.41 50 хв 
Тагамлик 05.45 1 хв  05.46 55 хв 
32 Км 05.49 1 хв  05.50 59 хв 
34 Км 05.54 1 хв  05.55 1 г  4 хв 
Сухий 05.59 1 хв  06.00 1 г  9 хв 
Магістральна 06.06 1 хв  06.07 1 г  16 хв 
Карлівка 06.12 2 хв  06.14 1 г  22 хв 
Орчик 06.23 1 хв  06.24 1 г  33 хв 
Ланна 06.35 1 хв  06.36 1 г  45 хв 
Котлярівка 06.41 1 хв  06.42 1 г  51 хв 
Коржиха 06.46 1 хв  06.47 1 г  56 хв 
Куми 06.51 1 хв  06.52 2 г  1 хв 
Степний 06.55 1 хв  06.56 2 г  5 хв 
Федючкове 06.59 1 хв  07.00 2 г  9 хв 
Красноград 07.05 1 г 11 хв  08.16 2 г  15 хв 
Мир 08.23 1 хв  08.24 3 г  33 хв 
Розжив'ївка 08.29 1 хв  08.30 3 г  39 хв 
Поштова 08.33 1 хв  08.34 3 г  43 хв 
Балки 08.37 1 хв  08.38 3 г  47 хв 
96 Км 08.42 1 хв  08.43 3 г  52 хв 
Шляховий 08.47 1 хв  08.48 3 г  57 хв 
102 Км 08.52 1 хв  08.53 4 г  2 хв 
Кегичівка 09.00 1 хв  09.01 4 г  10 хв 
119 Км 09.09 1 хв  09.10 4 г  19 хв 
119 Км 09.14 1 хв  09.15 4 г  24 хв 
122 Км 09.18 1 хв  09.19 4 г  28 хв 
Сахновщина 09.27 2 хв  09.29 4 г  37 хв 
133 Км 09.35 1 хв  09.36 4 г  45 хв 
136 Км 09.39 1 хв  09.40 4 г  49 хв 
Кузьминівка 09.45 1 хв  09.46 4 г  55 хв 
146 Км 09.52 1 хв  09.53 5 г  2 хв 
Орілька 09.59 1 хв  10.00 5 г  9 хв 
Пост 159 Км 10.08 1 хв  10.09 5 г  18 хв 
Страсний 10.14 1 хв  10.15 5 г  24 хв 
Мирна 10.18 1 хв  10.19 5 г  28 хв 
Гражданський 10.23 1 хв  10.24 5 г  33 хв 
Заводська 10.30 1 хв  10.31 5 г  40 хв 
Лозова 10.38 5 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6572-6654 Полтава-Південна — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031