У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6573 Херсон — Вадим Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6573 сполученням Херсон - Вадим відправляється зі станції Херсон о 08.20 і прибуває на станцію Вадим о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Путійська, Кіндійка, Антонівка, Дніпровська, Пойма, Олешки, Експрес, Раденське, Великі Копані, Сад, Семафор, Брилівка, Радгосп Правда, Новокиївка, Рачівка, Колос, Каланчак.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 08.20
Путійська 08.29 2 хв  08.31 9 хв 
Кіндійка 08.36 2 хв  08.38 16 хв 
Антонівка 08.45 2 хв  08.47 25 хв 
Дніпровська 08.52 2 хв  08.54 32 хв 
Пойма 08.59 2 хв  09.01 39 хв 
Олешки 09.05 2 хв  09.07 45 хв 
Експрес 09.16 2 хв  09.18 56 хв 
Раденське 09.23 2 хв  09.25 1 г  3 хв 
Великі Копані 09.34 2 хв  09.36 1 г  14 хв 
Сад 09.45 2 хв  09.47 1 г  25 хв 
Семафор 09.54 2 хв  09.56 1 г  34 хв 
Брилівка 10.00 2 хв  10.02 1 г  40 хв 
Радгосп Правда 10.12 2 хв  10.14 1 г  52 хв 
Новокиївка 10.21 2 хв  10.23 2 г  1 хв 
Рачівка 10.29 2 хв  10.31 2 г  9 хв 
Колос 10.40 2 хв  10.42 2 г  20 хв 
Каланчак 10.47 2 хв  10.49 2 г  27 хв 
Вадим 11.05 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6573 Херсон — Вадим можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728