У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6574-6656 Полтава-Південна — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6574-6656 сполученням Полтава-Південна - Лозова відправляється зі станції Полтава-Південна о 08.15 і прибуває на станцію Лозова о 16.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Микільське, Пашківка, Тагамлик, Магістральна, Котлярівка, Федючкове, Поштова, 102 Км, 122 Км, Кузьминівка, Страсний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 08.15
Пост Ворскла 08.19 1 хв  08.20 4 хв 
3 Км 08.22 1 хв  08.23 7 хв 
Копили 08.25 1 хв  08.26 10 хв 
Микільське 08.30 1 хв  08.31 15 хв 
Кашубівка 08.34 1 хв  08.35 19 хв 
Портнівка 08.38 1 хв  08.39 23 хв 
Минівка 08.42 1 хв  08.43 27 хв 
Пашківка 08.47 1 хв  08.48 32 хв 
18 Км 08.52 1 хв  08.53 37 хв 
Селещина 08.58 1 хв  08.59 43 хв 
Машівка 09.03 1 хв  09.04 48 хв 
Тагамлик 09.08 1 хв  09.09 53 хв 
32 Км 09.12 1 хв  09.13 57 хв 
34 Км 09.16 1 хв  09.17 1 г  1 хв 
Сухий 09.21 1 хв  09.22 1 г  6 хв 
Магістральна 09.28 1 хв  09.29 1 г  13 хв 
Карлівка 09.34 1 хв  09.35 1 г  19 хв 
Орчик 09.44 1 хв  09.45 1 г  29 хв 
Ланна 09.55 1 хв  09.56 1 г  40 хв 
Котлярівка 10.01 1 хв  10.02 1 г  46 хв 
Коржиха 10.06 1 хв  10.07 1 г  51 хв 
Куми 10.11 1 хв  10.12 1 г  56 хв 
Степний 10.17 1 хв  10.18 2 г  2 хв 
Федючкове 10.22 1 хв  10.23 2 г  7 хв 
Красноград 10.29 3 г 13 хв  13.42 2 г  14 хв 
Мир 13.49 1 хв  13.50 5 г  34 хв 
Розжив'ївка 13.54 1 хв  13.55 5 г  39 хв 
Поштова 13.58 1 хв  13.59 5 г  43 хв 
Балки 14.03 1 хв  14.04 5 г  48 хв 
96 Км 14.07 1 хв  14.08 5 г  52 хв 
Шляховий 14.13 1 хв  14.14 5 г  58 хв 
102 Км 14.18 1 хв  14.19 6 г  3 хв 
Кегичівка 14.26 1 хв  14.27 6 г  11 хв 
119 Км 14.35 1 хв  14.36 6 г  20 хв 
119 Км 14.40 1 хв  14.41 6 г  25 хв 
122 Км 14.44 1 хв  14.45 6 г  29 хв 
Сахновщина 14.53 2 хв  14.55 6 г  38 хв 
133 Км 15.01 1 хв  15.02 6 г  46 хв 
136 Км 15.05 1 хв  15.06 6 г  50 хв 
Кузьминівка 15.11 1 хв  15.12 6 г  56 хв 
146 Км 15.18 1 хв  15.19 7 г  3 хв 
Орілька 15.25 1 хв  15.26 7 г  10 хв 
Пост 159 Км 15.34 1 хв  15.35 7 г  19 хв 
Страсний 15.40 1 хв  15.41 7 г  25 хв 
Мирна 15.44 1 хв  15.45 7 г  29 хв 
Гражданський 15.49 1 хв  15.50 7 г  34 хв 
Заводська 15.56 1 хв  15.57 7 г  41 хв 
Лозова 16.04 7 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6574-6656 Полтава-Південна — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031