У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6574 Вадим — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6574 сполученням Вадим - Херсон відправляється зі станції Вадим о 16.22 і прибуває на станцію Херсон о 19.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Каланчак, Колос, Рачівка, Новокиївка, Радгосп Правда, Брилівка, Семафор, Сад, Великі Копані, Раденське, Експрес, Олешки, Пойма, Дніпровська, Антонівка, Кіндійка, Путійська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вадим 16.22
Каланчак 16.37 2 хв  16.39 15 хв 
Колос 16.44 2 хв  16.46 22 хв 
Рачівка 16.55 2 хв  16.57 33 хв 
Новокиївка 17.03 2 хв  17.05 41 хв 
Радгосп Правда 17.12 2 хв  17.14 50 хв 
Брилівка 17.25 2 хв  17.27 1 г  3 хв 
Семафор 17.31 2 хв  17.33 1 г  9 хв 
Сад 17.41 2 хв  17.43 1 г  19 хв 
Великі Копані 17.52 2 хв  17.54 1 г  30 хв 
Раденське 18.03 2 хв  18.05 1 г  41 хв 
Експрес 18.10 2 хв  18.12 1 г  48 хв 
Олешки 18.21 2 хв  18.23 1 г  59 хв 
Пойма 18.27 2 хв  18.29 2 г  5 хв 
Дніпровська 18.35 2 хв  18.37 2 г  13 хв 
Антонівка 18.42 2 хв  18.44 2 г  20 хв 
Кіндійка 18.51 2 хв  18.53 2 г  29 хв 
Путійська 18.59 2 хв  19.01 2 г  37 хв 
Херсон 19.10 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6574 Вадим — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930