У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6575 Херсон — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6575 сполученням Херсон - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Херсон о 20.27 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 22.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чорнобаївка, Чеховичі, Петрівське, Копані, Котляреве, Кульбакине, Миколаїв-Пас., Пост 230 Км, Нове Садівництво, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 20.27
Чорнобаївка 20.37 5 хв  20.42 10 хв 
Чеховичі 20.55 5 хв  21.00 28 хв 
Петрівське 21.08 2 хв  21.10 41 хв 
Копані 21.15 5 хв  21.20 48 хв 
Котляреве 21.34 5 хв  21.39 1 г  7 хв 
Кульбакине 21.51 2 хв  21.53 1 г  24 хв 
Миколаїв-Пас. 22.01 19 хв  22.20 1 г  34 хв 
Пост 230 Км 22.26 2 хв  22.28 1 г  59 хв 
Нове Садівництво 22.36 1 хв  22.37 2 г  9 хв 
Суднобудівників 22.41 1 хв  22.42 2 г  14 хв 
Миколаїв Вантажний 22.49 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6575 Херсон — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031