У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6576 Миколаїв Вантажний — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6576 сполученням Миколаїв Вантажний - Херсон відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 17.11 і прибуває на станцію Херсон о 19.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Суднобудівників, Нове Садівництво, Пост 230 Км, Миколаїв-Пас., Кульбакине, Котляреве, Копані, Петрівське, Чеховичі, Чорнобаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 17.11
Суднобудівників 17.18 1 хв  17.19 7 хв 
Нове Садівництво 17.22 1 хв  17.23 11 хв 
Пост 230 Км 17.29 1 хв  17.30 18 хв 
Миколаїв-Пас. 17.36 19 хв  17.55 25 хв 
Кульбакине 18.02 2 хв  18.04 51 хв 
Котляреве 18.15 2 хв  18.17 1 г  4 хв 
Копані 18.29 2 хв  18.31 1 г  18 хв 
Петрівське 18.37 2 хв  18.39 1 г  26 хв 
Чеховичі 18.47 2 хв  18.49 1 г  36 хв 
Чорнобаївка 19.01 5 хв  19.06 1 г  50 хв 
Херсон 19.26 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6576 Миколаїв Вантажний — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031