У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6576 Миколаїв — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Миколаїв - Херсон номер 6576 відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 16.34 і прибуває на станцію Херсон о 19.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Суднобудівників, Нове Садівництво, Пост 230 Км, Миколаїв-Пас., Кульбакине, Котляреве, Копані, Петрівське, Чеховичі, Чорнобаївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 16.34
Суднобудівників 16.41 1 хв  16.42 7 хв 
Нове Садівництво 16.45 1 хв  16.46 11 хв 
Пост 230 Км 16.52 1 хв  16.53 18 хв 
Миколаїв-Пас. 16.59 36 хв  17.35 25 хв 
Кульбакине 17.43 2 хв  17.45 1 г  9 хв 
Котляреве 17.56 2 хв  17.58 1 г  22 хв 
Копані 18.11 2 хв  18.13 1 г  37 хв 
Петрівське 18.19 2 хв  18.21 1 г  45 хв 
Чеховичі 18.29 5 хв  18.34 1 г  55 хв 
Чорнобаївка 18.46 2 хв  18.48 2 г  12 хв 
Херсон 19.05 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6576 Миколаїв Вантажний — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31