У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6576-6658 Полтава-Південна — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6576-6658 сполученням Полтава-Південна - Лозова відправляється зі станції Полтава-Південна о 13.55 і прибуває на станцію Лозова о 20.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Микільське, Пашківка, Тагамлик, Магістральна, Котлярівка, Федючкове, Поштова, 102 Км, 122 Км, Кузьминівка, Страсний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 13.55
Пост Ворскла 14.00 1 хв  14.01 5 хв 
3 Км 14.03 1 хв  14.04 8 хв 
Копили 14.06 1 хв  14.07 11 хв 
Микільське 14.12 1 хв  14.13 17 хв 
Кашубівка 14.16 1 хв  14.17 21 хв 
Портнівка 14.20 1 хв  14.21 25 хв 
Минівка 14.24 1 хв  14.25 29 хв 
Пашківка 14.29 1 хв  14.30 34 хв 
18 Км 14.35 1 хв  14.36 40 хв 
Селещина 14.41 1 хв  14.42 46 хв 
Машівка 14.46 2 хв  14.48 51 хв 
Тагамлик 14.52 1 хв  14.53 57 хв 
32 Км 14.56 1 хв  14.57 1 г  1 хв 
34 Км 15.01 1 хв  15.02 1 г  6 хв 
Сухий 15.06 1 хв  15.07 1 г  11 хв 
Магістральна 15.14 1 хв  15.15 1 г  19 хв 
Карлівка 15.21 2 хв  15.23 1 г  26 хв 
Орчик 15.33 1 хв  15.34 1 г  38 хв 
Ланна 15.45 1 хв  15.46 1 г  50 хв 
Котлярівка 15.51 1 хв  15.52 1 г  56 хв 
Коржиха 15.57 1 хв  15.58 2 г  2 хв 
Куми 16.03 1 хв  16.04 2 г  8 хв 
Степний 16.08 1 хв  16.09 2 г  13 хв 
Федючкове 16.13 1 хв  16.14 2 г  18 хв 
Красноград 16.19 1 г 11 хв  17.30 2 г  24 хв 
Мир 17.36 1 хв  17.37 3 г  41 хв 
Розжив'ївка 17.41 1 хв  17.42 3 г  46 хв 
Поштова 17.46 1 хв  17.47 3 г  51 хв 
Балки 17.51 1 хв  17.52 3 г  56 хв 
96 Км 17.56 1 хв  17.57 4 г  1 хв 
Шляховий 18.01 1 хв  18.02 4 г  6 хв 
102 Км 18.06 1 хв  18.07 4 г  11 хв 
Кегичівка 18.14 11 хв  18.25 4 г  19 хв 
119 Км 18.33 1 хв  18.34 4 г  38 хв 
119 Км 18.38 1 хв  18.39 4 г  43 хв 
122 Км 18.42 1 хв  18.43 4 г  47 хв 
Сахновщина 18.51 1 хв  18.52 4 г  56 хв 
133 Км 18.58 1 хв  18.59 5 г  3 хв 
136 Км 19.02 1 хв  19.03 5 г  7 хв 
Кузьминівка 19.08 1 хв  19.09 5 г  13 хв 
146 Км 19.15 1 хв  19.16 5 г  20 хв 
Орілька 19.22 1 хв  19.23 5 г  27 хв 
Пост 159 Км 19.31 1 хв  19.32 5 г  36 хв 
Страсний 19.36 1 хв  19.37 5 г  41 хв 
Мирна 19.40 1 хв  19.41 5 г  45 хв 
Гражданський 19.45 1 хв  19.46 5 г  50 хв 
Заводська 19.52 1 хв  19.53 5 г  57 хв 
Лозова 20.00 6 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6576-6658 Полтава-Південна — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031