У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6576-6658 Полтава-Південна — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6576-6658 сполученням Полтава-Південна - Лозова відправляється зі станції Полтава-Південна о 13.55 і прибуває на станцію Лозова о 20.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Микільське, Пашківка, Тагамлик, Магістральна, Котлярівка, Федючкове, Поштова, 102 Км, 122 Км, Кузьминівка, Страсний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 13.55
Пост Ворскла 14.00 1 хв  14.01 5 хв 
3 Км 14.03 1 хв  14.04 8 хв 
Копили 14.06 1 хв  14.07 11 хв 
Микільське 14.12 1 хв  14.13 17 хв 
Кашубівка 14.16 1 хв  14.17 21 хв 
Портнівка 14.20 1 хв  14.21 25 хв 
Минівка 14.24 1 хв  14.25 29 хв 
Пашківка 14.29 1 хв  14.30 34 хв 
18 Км 14.35 1 хв  14.36 40 хв 
Селещина 14.41 1 хв  14.42 46 хв 
Машівка 14.46 2 хв  14.48 51 хв 
Тагамлик 14.52 1 хв  14.53 57 хв 
32 Км 14.56 1 хв  14.57 1 г  1 хв 
34 Км 15.01 1 хв  15.02 1 г  6 хв 
Сухий 15.06 1 хв  15.07 1 г  11 хв 
Магістральна 15.14 1 хв  15.15 1 г  19 хв 
Карлівка 15.21 2 хв  15.23 1 г  26 хв 
Орчик 15.33 1 хв  15.34 1 г  38 хв 
Ланна 15.45 1 хв  15.46 1 г  50 хв 
Котлярівка 15.51 1 хв  15.52 1 г  56 хв 
Коржиха 15.57 1 хв  15.58 2 г  2 хв 
Куми 16.03 1 хв  16.04 2 г  8 хв 
Степний 16.08 1 хв  16.09 2 г  13 хв 
Федючкове 16.13 1 хв  16.14 2 г  18 хв 
Красноград 16.19 1 г 11 хв  17.30 2 г  24 хв 
Мир 17.36 1 хв  17.37 3 г  41 хв 
Розжив'ївка 17.41 1 хв  17.42 3 г  46 хв 
Поштова 17.46 1 хв  17.47 3 г  51 хв 
Балки 17.51 1 хв  17.52 3 г  56 хв 
96 Км 17.56 1 хв  17.57 4 г  1 хв 
Шляховий 18.01 1 хв  18.02 4 г  6 хв 
102 Км 18.06 1 хв  18.07 4 г  11 хв 
Кегичівка 18.14 11 хв  18.25 4 г  19 хв 
119 Км 18.33 1 хв  18.34 4 г  38 хв 
119 Км 18.38 1 хв  18.39 4 г  43 хв 
122 Км 18.42 1 хв  18.43 4 г  47 хв 
Сахновщина 18.51 1 хв  18.52 4 г  56 хв 
133 Км 18.58 1 хв  18.59 5 г  3 хв 
136 Км 19.02 1 хв  19.03 5 г  7 хв 
Кузьминівка 19.08 1 хв  19.09 5 г  13 хв 
146 Км 19.15 1 хв  19.16 5 г  20 хв 
Орілька 19.22 1 хв  19.23 5 г  27 хв 
Пост 159 Км 19.31 1 хв  19.32 5 г  36 хв 
Страсний 19.36 1 хв  19.37 5 г  41 хв 
Мирна 19.40 1 хв  19.41 5 г  45 хв 
Гражданський 19.45 1 хв  19.46 5 г  50 хв 
Заводська 19.52 1 хв  19.53 5 г  57 хв 
Лозова 20.00 6 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6576-6658 Полтава-Південна — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930