У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6577 Херсон — Вадим Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6577 сполученням Херсон - Вадим відправляється зі станції Херсон о 20.20 і прибуває на станцію Вадим о 23.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Путійська, Кіндійка, Антонівка, Дніпровська, Пойма, Олешки, Експрес, Раденське, Великі Копані, Сад, Семафор, Брилівка, Радгосп Правда, Новокиївка, Рачівка, Колос, Каланчак.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 20.20
Путійська 20.29 2 хв  20.31 9 хв 
Кіндійка 20.36 2 хв  20.38 16 хв 
Антонівка 20.45 2 хв  20.47 25 хв 
Дніпровська 20.52 2 хв  20.54 32 хв 
Пойма 20.59 2 хв  21.01 39 хв 
Олешки 21.05 2 хв  21.07 45 хв 
Експрес 21.16 2 хв  21.18 56 хв 
Раденське 21.23 2 хв  21.25 1 г  3 хв 
Великі Копані 21.34 2 хв  21.36 1 г  14 хв 
Сад 21.45 2 хв  21.47 1 г  25 хв 
Семафор 21.54 2 хв  21.56 1 г  34 хв 
Брилівка 22.00 2 хв  22.02 1 г  40 хв 
Радгосп Правда 22.12 2 хв  22.14 1 г  52 хв 
Новокиївка 22.21 2 хв  22.23 2 г  1 хв 
Рачівка 22.29 2 хв  22.31 2 г  9 хв 
Колос 22.40 2 хв  22.42 2 г  20 хв 
Каланчак 22.47 2 хв  22.49 2 г  27 хв 
Вадим 23.05 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6577 Херсон — Вадим можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031