У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6578 Батьово — Тересва Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6578 сполученням Батьово - Тересва відправляється зі станції Батьово о 09.50 і прибуває на станцію Тересва о 14.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Косини, Берегове, Боржава, Четове, Нове Село, Виноградів-Закарпатський, Королеве, Велика Копаня, Рокосово, Хуст(з.п.), Сокирниця, Буштино, Тячів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Батьово 09.50
Батрадь 09.58 1 хв  09.59 8 хв 
Косини 10.10 1 хв  10.11 20 хв 
Велика Бігань 10.22 1 хв  10.23 32 хв 
Берегове 10.35 3 хв  10.38 45 хв 
Велика Бакта 10.46 1 хв  10.47 56 хв 
Боржава 10.56 2 хв  10.58 1 г  6 хв 
Добросілля 11.03 1 хв  11.04 1 г  13 хв 
Четове 11.12 1 хв  11.13 1 г  22 хв 
Вилок 11.19 1 хв  11.20 1 г  29 хв 
Нове Село 11.26 1 хв  11.27 1 г  36 хв 
Фанчиково 11.31 1 хв  11.32 1 г  41 хв 
Виноградів-Закарпатський 11.40 2 хв  11.42 1 г  50 хв 
Чорна Гора 11.51 1 хв  11.52 2 г  1 хв 
Королеве 12.03 10 хв  12.13 2 г  13 хв 
Кар'єр Королево 12.19 1 хв  12.20 2 г  29 хв 
Велика Копаня 12.23 1 хв  12.24 2 г  33 хв 
Рокосово(з.п) 12.28 1 хв  12.29 2 г  38 хв 
Рокосово 12.34 1 хв  12.35 2 г  44 хв 
Хуст 12.42 1 хв  12.43 2 г  52 хв 
Хуст(з.п.) 12.49 1 хв  12.50 2 г  59 хв 
Боронява 12.59 1 хв  13.00 3 г  9 хв 
Сокирниця 13.06 1 хв  13.07 3 г  16 хв 
Стеблівка 13.11 1 хв  13.12 3 г  21 хв 
Буштино 13.22 1 хв  13.23 3 г  32 хв 
Руське Поле 13.27 1 хв  13.28 3 г  37 хв 
Тячів 13.37 2 хв  13.39 3 г  47 хв 
Бедевля 13.51 1 хв  13.52 4 г  1 хв 
Тересва 14.00 4 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6578 Батьово — Тересва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031