У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6578 Чоп — Королеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чоп - Королеве номер 6578 відправляється зі станції Чоп о 08.55 і прибуває на станцію Королеве о 12.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6578 Чоп - Королеве пролягає по таким станціям як Мінеральне, Есень, Батьово, Косини, Берегове, Боржава, Четове, Нове Село, Виноградів-Закарпатський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 08.55
Чоп-Перев. 08.59 1 хв  09.00 4 хв 
Мінеральне 09.05 1 хв  09.06 10 хв 
Есень-платформа 09.11 1 хв  09.12 16 хв 
Есень 09.16 2 хв  09.18 21 хв 
Свобода 09.22 1 хв  09.23 27 хв 
Батьово 09.28 24 хв  09.52 33 хв 
Батрадь 10.02 1 хв  10.03 1 г  7 хв 
Косини 10.11 1 хв  10.12 1 г  16 хв 
Велика Бігань 10.24 1 хв  10.25 1 г  29 хв 
Берегове 10.33 2 хв  10.35 1 г  38 хв 
Велика Бакта 10.42 1 хв  10.43 1 г  47 хв 
Боржава 10.51 1 хв  10.52 1 г  56 хв 
Добросілля 10.58 1 хв  10.59 2 г  3 хв 
Четове 11.07 1 хв  11.08 2 г  12 хв 
Вилок 11.15 1 хв  11.16 2 г  20 хв 
Нове Село 11.24 1 хв  11.25 2 г  29 хв 
Фанчиково 11.33 1 хв  11.34 2 г  38 хв 
Виноградів-Закарпатський 11.48 2 хв  11.50 2 г  53 хв 
Чорна Гора 12.00 1 хв  12.01 3 г  5 хв 
Королеве 12.14 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6578 Чоп — Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031