У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6578 Чоп — Королеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чоп - Королеве номер 6578 відправляється зі станції Чоп о 08.30 і прибуває на станцію Королеве о 11.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6578 Чоп - Королеве пролягає по таким станціям як Мінеральне, Есень, Батьово, Косини, Берегове, Боржава, Четове, Нове Село, Виноградів-Закарпатський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 08.30
Чоп-Перев. 08.34 1 хв  08.35 4 хв 
Мінеральне 08.40 1 хв  08.41 10 хв 
Есень-платформа 08.46 1 хв  08.47 16 хв 
Есень 08.51 1 хв  08.52 21 хв 
Свобода 08.57 1 хв  08.58 27 хв 
Батьово 09.03 7 хв  09.10 33 хв 
Батрадь 09.20 1 хв  09.21 50 хв 
Косини 09.29 1 хв  09.30 59 хв 
Велика Бігань 09.42 1 хв  09.43 1 г  12 хв 
Берегове 09.51 2 хв  09.53 1 г  21 хв 
Велика Бакта 10.00 1 хв  10.01 1 г  30 хв 
Боржава 10.09 1 хв  10.10 1 г  39 хв 
Добросілля 10.16 1 хв  10.17 1 г  46 хв 
Четове 10.25 1 хв  10.26 1 г  55 хв 
Вилок 10.33 1 хв  10.34 2 г  3 хв 
Нове Село 10.42 1 хв  10.43 2 г  12 хв 
Фанчиково 10.51 1 хв  10.52 2 г  21 хв 
Виноградів-Закарпатський 11.06 2 хв  11.08 2 г  36 хв 
Чорна Гора 11.18 1 хв  11.19 2 г  48 хв 
Королеве 11.32 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6578 Чоп — Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930