У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6578-6660 Полтава-Південна — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6578-6660 сполученням Полтава-Південна - Лозова відправляється зі станції Полтава-Південна о 17.20 і прибуває на станцію Лозова о 23.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Микільське, Пашківка, Тагамлик, Магістральна, Котлярівка, Федючкове, Поштова, 102 Км, 122 Км, Кузьминівка, Страсний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 17.20
Пост Ворскла 17.25 1 хв  17.26 5 хв 
3 Км 17.28 1 хв  17.29 8 хв 
Копили 17.31 1 хв  17.32 11 хв 
Микільське 17.37 1 хв  17.38 17 хв 
Кашубівка 17.41 1 хв  17.42 21 хв 
Портнівка 17.45 1 хв  17.46 25 хв 
Минівка 17.49 1 хв  17.50 29 хв 
Пашківка 17.55 1 хв  17.56 35 хв 
18 Км 18.00 1 хв  18.01 40 хв 
Селещина 18.07 1 хв  18.08 47 хв 
Машівка 18.13 1 хв  18.14 53 хв 
Тагамлик 18.19 1 хв  18.20 59 хв 
32 Км 18.24 1 хв  18.25 1 г  4 хв 
34 Км 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Сухий 18.35 1 хв  18.36 1 г  15 хв 
Магістральна 18.43 1 хв  18.44 1 г  23 хв 
Карлівка 18.51 13 хв  19.04 1 г  31 хв 
Орчик 19.13 1 хв  19.14 1 г  53 хв 
Ланна 19.25 1 хв  19.26 2 г  5 хв 
Котлярівка 19.31 1 хв  19.32 2 г  11 хв 
Коржиха 19.36 1 хв  19.37 2 г  16 хв 
Куми 19.41 1 хв  19.42 2 г  21 хв 
Степний 19.46 1 хв  19.47 2 г  26 хв 
Федючкове 19.50 1 хв  19.51 2 г  30 хв 
Красноград 19.56 47 хв  20.43 2 г  36 хв 
Мир 20.48 1 хв  20.49 3 г  28 хв 
Розжив'ївка 20.53 1 хв  20.54 3 г  33 хв 
Поштова 20.58 1 хв  20.59 3 г  38 хв 
Балки 21.03 1 хв  21.04 3 г  43 хв 
96 Км 21.08 1 хв  21.09 3 г  48 хв 
Шляховий 21.13 1 хв  21.14 3 г  53 хв 
102 Км 21.18 1 хв  21.19 3 г  58 хв 
Кегичівка 21.26 1 хв  21.27 4 г  6 хв 
119 Км 21.35 1 хв  21.36 4 г  15 хв 
119 Км 21.40 1 хв  21.41 4 г  20 хв 
122 Км 21.44 1 хв  21.45 4 г  24 хв 
Сахновщина 21.53 2 хв  21.55 4 г  33 хв 
133 Км 22.01 1 хв  22.02 4 г  41 хв 
136 Км 22.05 1 хв  22.06 4 г  45 хв 
Кузьминівка 22.11 1 хв  22.12 4 г  51 хв 
146 Км 22.18 1 хв  22.19 4 г  58 хв 
Орілька 22.25 1 хв  22.26 5 г  5 хв 
Пост 159 Км 22.34 1 хв  22.35 5 г  14 хв 
Страсний 22.40 1 хв  22.41 5 г  20 хв 
Мирна 22.44 1 хв  22.45 5 г  24 хв 
Гражданський 22.49 1 хв  22.50 5 г  29 хв 
Заводська 22.56 1 хв  22.57 5 г  36 хв 
Лозова 23.04 5 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6578-6660 Полтава-Південна — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930