У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6578-6660 Полтава-Південна — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6578-6660 сполученням Полтава-Південна - Лозова відправляється зі станції Полтава-Південна о 17.20 і прибуває на станцію Лозова о 23.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Микільське, Пашківка, Тагамлик, Магістральна, Котлярівка, Федючкове, Поштова, 102 Км, 122 Км, Кузьминівка, Страсний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 17.20
Пост Ворскла 17.25 1 хв  17.26 5 хв 
3 Км 17.28 1 хв  17.29 8 хв 
Копили 17.31 1 хв  17.32 11 хв 
Микільське 17.37 1 хв  17.38 17 хв 
Кашубівка 17.41 1 хв  17.42 21 хв 
Портнівка 17.45 1 хв  17.46 25 хв 
Минівка 17.49 1 хв  17.50 29 хв 
Пашківка 17.55 1 хв  17.56 35 хв 
18 Км 18.00 1 хв  18.01 40 хв 
Селещина 18.07 1 хв  18.08 47 хв 
Машівка 18.13 1 хв  18.14 53 хв 
Тагамлик 18.19 1 хв  18.20 59 хв 
32 Км 18.24 1 хв  18.25 1 г  4 хв 
34 Км 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Сухий 18.35 1 хв  18.36 1 г  15 хв 
Магістральна 18.43 1 хв  18.44 1 г  23 хв 
Карлівка 18.51 13 хв  19.04 1 г  31 хв 
Орчик 19.13 1 хв  19.14 1 г  53 хв 
Ланна 19.25 1 хв  19.26 2 г  5 хв 
Котлярівка 19.31 1 хв  19.32 2 г  11 хв 
Коржиха 19.36 1 хв  19.37 2 г  16 хв 
Куми 19.41 1 хв  19.42 2 г  21 хв 
Степний 19.46 1 хв  19.47 2 г  26 хв 
Федючкове 19.50 1 хв  19.51 2 г  30 хв 
Красноград 19.56 47 хв  20.43 2 г  36 хв 
Мир 20.48 1 хв  20.49 3 г  28 хв 
Розжив'ївка 20.53 1 хв  20.54 3 г  33 хв 
Поштова 20.58 1 хв  20.59 3 г  38 хв 
Балки 21.03 1 хв  21.04 3 г  43 хв 
96 Км 21.08 1 хв  21.09 3 г  48 хв 
Шляховий 21.13 1 хв  21.14 3 г  53 хв 
102 Км 21.18 1 хв  21.19 3 г  58 хв 
Кегичівка 21.26 1 хв  21.27 4 г  6 хв 
119 Км 21.35 1 хв  21.36 4 г  15 хв 
119 Км 21.40 1 хв  21.41 4 г  20 хв 
122 Км 21.44 1 хв  21.45 4 г  24 хв 
Сахновщина 21.53 2 хв  21.55 4 г  33 хв 
133 Км 22.01 1 хв  22.02 4 г  41 хв 
136 Км 22.05 1 хв  22.06 4 г  45 хв 
Кузьминівка 22.11 1 хв  22.12 4 г  51 хв 
146 Км 22.18 1 хв  22.19 4 г  58 хв 
Орілька 22.25 1 хв  22.26 5 г  5 хв 
Пост 159 Км 22.34 1 хв  22.35 5 г  14 хв 
Страсний 22.40 1 хв  22.41 5 г  20 хв 
Мирна 22.44 1 хв  22.45 5 г  24 хв 
Гражданський 22.49 1 хв  22.50 5 г  29 хв 
Заводська 22.56 1 хв  22.57 5 г  36 хв 
Лозова 23.04 5 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6578-6660 Полтава-Південна — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031