У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6578 Вадим — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6578 сполученням Вадим - Херсон відправляється зі станції Вадим о 04.35 і прибуває на станцію Херсон о 07.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Каланчак, Колос, Рачівка, Новокиївка, Радгосп Правда, Брилівка, Семафор, Сад, Великі Копані, Раденське, Експрес, Олешки, Пойма, Дніпровська, Антонівка, Кіндійка, Путійська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вадим 04.35
Каланчак 04.50 2 хв  04.52 15 хв 
Колос 04.57 2 хв  04.59 22 хв 
Рачівка 05.08 2 хв  05.10 33 хв 
Новокиївка 05.16 2 хв  05.18 41 хв 
Радгосп Правда 05.25 2 хв  05.27 50 хв 
Брилівка 05.38 2 хв  05.40 1 г  3 хв 
Семафор 05.44 2 хв  05.46 1 г  9 хв 
Сад 05.54 2 хв  05.56 1 г  19 хв 
Великі Копані 06.05 2 хв  06.07 1 г  30 хв 
Раденське 06.16 2 хв  06.18 1 г  41 хв 
Експрес 06.23 2 хв  06.25 1 г  48 хв 
Олешки 06.34 2 хв  06.36 1 г  59 хв 
Пойма 06.40 2 хв  06.42 2 г  5 хв 
Дніпровська 06.48 2 хв  06.50 2 г  13 хв 
Антонівка 06.55 2 хв  06.57 2 г  20 хв 
Кіндійка 07.04 2 хв  07.06 2 г  29 хв 
Путійська 07.12 2 хв  07.14 2 г  37 хв 
Херсон 07.23 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6578 Вадим — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031