У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6580-6652 Полтава — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Полтава - Лозова номер 6580-6652 відправляється зі станції Полтава-Південна о 20.52 і прибуває на станцію Лозова о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6580-6652 Полтава - Лозова пролягає по таким станціям як Микільське, Пашківка, Тагамлик, Магістральна, Котлярівка, Федючкове, Поштова, 102 Км, 122 Км, Кузьминівка, Страсний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 20.52
Пост Ворскла 20.57 1 хв  20.58 5 хв 
3 Км 21.00 1 хв  21.01 8 хв 
Копили 21.03 1 хв  21.04 11 хв 
Микільське 21.09 1 хв  21.10 17 хв 
Кашубівка 21.14 1 хв  21.15 22 хв 
Портнівка 21.19 1 хв  21.20 27 хв 
Минівка 21.23 1 хв  21.24 31 хв 
Пашківка 21.29 1 хв  21.30 37 хв 
18 Км 21.35 1 хв  21.36 43 хв 
Селещина 21.42 14 хв  21.56 50 хв 
Машівка 22.01 1 хв  22.02 1 г  9 хв 
Тагамлик 22.06 1 хв  22.07 1 г  14 хв 
32 Км 22.10 1 хв  22.11 1 г  18 хв 
34 Км 22.15 1 хв  22.16 1 г  23 хв 
Сухий 22.21 1 хв  22.22 1 г  29 хв 
Магістральна 22.29 2 хв  22.31 1 г  37 хв 
Карлівка 22.36 2 хв  22.38 1 г  44 хв 
Орчик 22.47 1 хв  22.48 1 г  55 хв 
Ланна 22.59 1 хв  23.00 2 г  7 хв 
Котлярівка 23.05 1 хв  23.06 2 г  13 хв 
Коржиха 23.11 1 хв  23.12 2 г  19 хв 
Куми 23.17 1 хв  23.18 2 г  25 хв 
Степний 23.22 1 хв  23.23 2 г  30 хв 
Федючкове 23.27 1 хв  23.28 2 г  35 хв 
Красноград 23.33 4 г 52 хв  04.25 2 г  41 хв 
Мир 04.31 1 хв  04.32 7 г  39 хв 
Розжив'ївка 04.36 1 хв  04.37 7 г  44 хв 
Поштова 04.41 1 хв  04.42 7 г  49 хв 
Балки 04.46 1 хв  04.47 7 г  54 хв 
96 Км 04.51 1 хв  04.52 7 г  59 хв 
Шляховий 04.56 1 хв  04.57 8 г  4 хв 
102 Км 05.01 1 хв  05.02 8 г  9 хв 
Кегичівка 05.09 1 хв  05.10 8 г  17 хв 
119 Км 05.18 1 хв  05.19 8 г  26 хв 
119 Км 05.23 1 хв  05.24 8 г  31 хв 
122 Км 05.25 1 хв  05.26 8 г  33 хв 
Сахновщина 05.36 2 хв  05.38 8 г  44 хв 
133 Км 05.44 1 хв  05.45 8 г  52 хв 
136 Км 05.48 1 хв  05.49 8 г  56 хв 
Кузьминівка 05.54 1 хв  05.55 9 г  2 хв 
146 Км 06.01 1 хв  06.02 9 г  9 хв 
Орілька 06.09 8 хв  06.17 9 г  17 хв 
Пост 159 Км 06.25 1 хв  06.26 9 г  33 хв 
Страсний 06.31 1 хв  06.32 9 г  39 хв 
Мирна 06.35 1 хв  06.36 9 г  43 хв 
Гражданський 06.40 1 хв  06.41 9 г  48 хв 
Заводська 06.47 1 хв  06.48 9 г  55 хв 
Лозова 06.55 10 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6580-6652 Полтава-Південна — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930