У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6580-6652 Полтава-Південна — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6580-6652 сполученням Полтава-Південна - Лозова відправляється зі станції Полтава-Південна о 20.52 і прибуває на станцію Лозова о 06.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Микільське, Пашківка, Тагамлик, Магістральна, Котлярівка, Федючкове, Поштова, 102 Км, 122 Км, Кузьминівка, Страсний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 20.52
Пост Ворскла 20.57 1 хв  20.58 5 хв 
3 Км 21.00 1 хв  21.01 8 хв 
Копили 21.03 1 хв  21.04 11 хв 
Микільське 21.09 1 хв  21.10 17 хв 
Кашубівка 21.14 1 хв  21.15 22 хв 
Портнівка 21.19 1 хв  21.20 27 хв 
Минівка 21.23 1 хв  21.24 31 хв 
Пашківка 21.29 1 хв  21.30 37 хв 
18 Км 21.35 1 хв  21.36 43 хв 
Селещина 21.42 8 хв  21.50 50 хв 
Машівка 21.55 1 хв  21.56 1 г  3 хв 
Тагамлик 22.00 1 хв  22.01 1 г  8 хв 
32 Км 22.04 1 хв  22.05 1 г  12 хв 
34 Км 22.09 1 хв  22.10 1 г  17 хв 
Сухий 22.15 1 хв  22.16 1 г  23 хв 
Магістральна 22.23 1 хв  22.24 1 г  31 хв 
Карлівка 22.30 2 хв  22.32 1 г  38 хв 
Орчик 22.41 1 хв  22.42 1 г  49 хв 
Ланна 22.53 1 хв  22.54 2 г  1 хв 
Котлярівка 22.59 1 хв  23.00 2 г  7 хв 
Коржиха 23.05 1 хв  23.06 2 г  13 хв 
Куми 23.11 1 хв  23.12 2 г  19 хв 
Степний 23.16 1 хв  23.17 2 г  24 хв 
Федючкове 23.21 1 хв  23.22 2 г  29 хв 
Красноград 23.27 4 г 56 хв  04.23 2 г  35 хв 
Мир 04.30 1 хв  04.31 7 г  38 хв 
Розжив'ївка 04.36 1 хв  04.37 7 г  44 хв 
Поштова 04.40 1 хв  04.41 7 г  48 хв 
Балки 04.45 1 хв  04.46 7 г  53 хв 
96 Км 04.50 1 хв  04.51 7 г  58 хв 
Шляховий 04.55 1 хв  04.56 8 г  3 хв 
102 Км 05.00 1 хв  05.01 8 г  8 хв 
Кегичівка 05.08 1 хв  05.09 8 г  16 хв 
119 Км 05.17 1 хв  05.18 8 г  25 хв 
119 Км 05.22 1 хв  05.23 8 г  30 хв 
122 Км 05.26 1 хв  05.27 8 г  34 хв 
Сахновщина 05.35 2 хв  05.37 8 г  43 хв 
133 Км 05.43 1 хв  05.44 8 г  51 хв 
136 Км 05.47 1 хв  05.48 8 г  55 хв 
Кузьминівка 05.53 1 хв  05.54 9 г  1 хв 
146 Км 06.00 1 хв  06.01 9 г  8 хв 
Орілька 06.07 1 хв  06.08 9 г  15 хв 
Пост 159 Км 06.16 1 хв  06.17 9 г  24 хв 
Страсний 06.22 1 хв  06.23 9 г  30 хв 
Мирна 06.26 1 хв  06.27 9 г  34 хв 
Гражданський 06.31 1 хв  06.32 9 г  39 хв 
Заводська 06.38 1 хв  06.39 9 г  46 хв 
Лозова 06.46 9 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6580-6652 Полтава-Південна — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031