У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6583 Солотвино-1 — Королеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6583 сполученням Солотвино-1 - Королеве відправляється зі станції Солотвино-1 о 11.22 і прибуває на станцію Королеве о 13.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Солотвино-Лікарня, Грушово, Бедевля, Руське Поле, Стеблівка, Боронява, Хуст, Рокосово(з.п), Кар'єр Королево.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 11.22
Солотвино-2 11.31 1 хв  11.32 9 хв 
Солотвино-Лікарня 11.35 1 хв  11.36 13 хв 
Діброва 11.44 1 хв  11.45 22 хв 
Грушово 11.52 1 хв  11.53 30 хв 
Тересва 12.03 2 хв  12.05 41 хв 
Бедевля 12.11 1 хв  12.12 49 хв 
Тячів 12.23 2 хв  12.25 1 г  1 хв 
Руське Поле 12.33 1 хв  12.34 1 г  11 хв 
Буштино 12.40 4 хв  12.44 1 г  18 хв 
Стеблівка 12.54 1 хв  12.55 1 г  32 хв 
Сокирниця 13.01 1 хв  13.02 1 г  39 хв 
Боронява 13.07 1 хв  13.08 1 г  45 хв 
Хуст(з.п.) 13.18 2 хв  13.20 1 г  56 хв 
Хуст 13.26 1 хв  13.27 2 г  4 хв 
Рокосово 13.37 1 хв  13.38 2 г  15 хв 
Рокосово(з.п) 13.42 1 хв  13.43 2 г  20 хв 
Велика Копаня 13.45 1 хв  13.46 2 г  23 хв 
Кар'єр Королево 13.51 1 хв  13.52 2 г  29 хв 
Королеве 13.57 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6583 Солотвино-1 — Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031