У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6583 Солотвино — Королеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Солотвино - Королеве номер 6583 відправляється зі станції Солотвино-1 о 11.22 і прибуває на станцію Королеве о 13.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6583 Солотвино - Королеве пролягає по таким станціям як Солотвино-Лікарня, Грушово, Бедевля, Руське Поле, Стеблівка, Боронява, Хуст, Рокосово(з.п), Кар'єр Королево.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 11.22
Солотвино-2 11.31 1 хв  11.32 9 хв 
Солотвино-Лікарня 11.35 1 хв  11.36 13 хв 
Діброва 11.44 1 хв  11.45 22 хв 
Грушово 11.51 1 хв  11.52 29 хв 
Тересва 12.03 2 хв  12.05 41 хв 
Бедевля 12.11 1 хв  12.12 49 хв 
Тячів 12.23 2 хв  12.25 1 г  1 хв 
Руське Поле 12.33 1 хв  12.34 1 г  11 хв 
Буштино 12.39 1 хв  12.40 1 г  17 хв 
Стеблівка 12.51 1 хв  12.52 1 г  29 хв 
Сокирниця 12.57 1 хв  12.58 1 г  35 хв 
Боронява 13.03 1 хв  13.04 1 г  41 хв 
Хуст(з.п.) 13.13 2 хв  13.15 1 г  51 хв 
Хуст 13.21 1 хв  13.22 1 г  59 хв 
Рокосово 13.31 1 хв  13.32 2 г  9 хв 
Рокосово(з.п) 13.36 1 хв  13.37 2 г  14 хв 
Велика Копаня 13.39 1 хв  13.40 2 г  17 хв 
Кар'єр Королево 13.45 1 хв  13.46 2 г  23 хв 
Королеве 13.51 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6583 Солотвино-1 — Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31