У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6583 Солотвино — Королеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Солотвино - Королеве номер 6583 відправляється зі станції Солотвино-1 о 11.22 і прибуває на станцію Королеве о 13.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6583 Солотвино - Королеве пролягає по таким станціям як Солотвино-Лікарня, Грушово, Бедевля, Руське Поле, Стеблівка, Боронява, Хуст, Рокосово(з.п), Кар'єр Королево.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 11.22
Солотвино-2 11.31 1 хв  11.32 9 хв 
Солотвино-Лікарня 11.35 1 хв  11.36 13 хв 
Діброва 11.44 1 хв  11.45 22 хв 
Грушово 11.51 1 хв  11.52 29 хв 
Тересва 12.03 2 хв  12.05 41 хв 
Бедевля 12.11 1 хв  12.12 49 хв 
Тячів 12.23 2 хв  12.25 1 г  1 хв 
Руське Поле 12.33 1 хв  12.34 1 г  11 хв 
Буштино 12.39 1 хв  12.40 1 г  17 хв 
Стеблівка 12.51 1 хв  12.52 1 г  29 хв 
Сокирниця 12.57 1 хв  12.58 1 г  35 хв 
Боронява 13.03 1 хв  13.04 1 г  41 хв 
Хуст(з.п.) 13.13 2 хв  13.15 1 г  51 хв 
Хуст 13.21 1 хв  13.22 1 г  59 хв 
Рокосово 13.31 1 хв  13.32 2 г  9 хв 
Рокосово(з.п) 13.36 1 хв  13.37 2 г  14 хв 
Велика Копаня 13.39 1 хв  13.40 2 г  17 хв 
Кар'єр Королево 13.45 1 хв  13.46 2 г  23 хв 
Королеве 13.51 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6583 Солотвино-1 — Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930