У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6585 Королеве — Батьово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6585 сполученням Королеве - Батьово відправляється зі станції Королеве о 16.00 і прибуває на станцію Батьово о 18.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чорна Гора, Виноградів-Закарпатський, Фанчиково, Нове Село, Вилок, Четове, Добросілля, Боржава, Велика Бакта, Берегове, Велика Бігань, Косини, Батрадь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Королеве 16.00
Чорна Гора 16.10 1 хв  16.11 10 хв 
Виноградів-Закарпатський 16.19 2 хв  16.21 19 хв 
Фанчиково 16.33 1 хв  16.34 33 хв 
Нове Село 16.40 1 хв  16.41 40 хв 
Вилок 16.49 1 хв  16.50 49 хв 
Четове 16.55 1 хв  16.56 55 хв 
Добросілля 17.00 1 хв  17.01 1 г 
Боржава 17.06 1 хв  17.07 1 г  6 хв 
Велика Бакта 17.15 1 хв  17.16 1 г  15 хв 
Берегове 17.23 2 хв  17.25 1 г  23 хв 
Велика Бігань 17.36 1 хв  17.37 1 г  36 хв 
Косини 17.45 1 хв  17.46 1 г  45 хв 
Батрадь 17.56 1 хв  17.57 1 г  56 хв 
Батьово 18.07 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6585 Королеве — Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031