У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6602 Бородянка — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Бородянка - Святошин номер 6602 відправляється зі станції Бородянка о 06.15 і прибуває на станцію Святошин о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6602 Бородянка - Святошин пролягає по таким станціям як Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бородянка 06.15
Макійчукове 06.20 1 хв  06.21 5 хв 
Клавдієве 06.27 1 хв  06.28 12 хв 
Немішаєве 06.34 1 хв  06.35 19 хв 
Кичеєве 06.37 1 хв  06.38 22 хв 
Ворзель 06.41 1 хв  06.42 26 хв 
Склозаводська 06.45 1 хв  06.46 30 хв 
Буча 06.50 2 хв  06.52 35 хв 
Лісова Буча 06.54 1 хв  06.55 39 хв 
Ірпінь 06.59 2 хв  07.01 44 хв 
Біличі 07.10 1 хв  07.11 55 хв 
Новобіличі 07.13 1 хв  07.14 58 хв 
Святошин 07.20 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6602 Бородянка — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930