У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6602 Тетерів — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6602 сполученням Тетерів - Борщагівка відправляється зі станції Тетерів о 04.05 і прибуває на станцію Борщагівка о 05.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Піски, Спартак, Загальці, Хутір Гай, Бородянка, Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 04.05
Піски 04.10 1 хв  04.10 5 хв 
Спартак 04.16 1 хв  04.17 11 хв 
Загальці 04.21 1 хв  04.22 16 хв 
Хутір Гай 04.26 1 хв  04.26 21 хв 
Бородянка 04.30 1 хв  04.31 25 хв 
Макійчукове 04.36 1 хв  04.37 31 хв 
Клавдієве 04.41 1 хв  04.42 36 хв 
Немішаєве 04.47 1 хв  04.48 42 хв 
Кичеєве 04.51 1 хв  04.52 46 хв 
Ворзель 04.54 1 хв  04.55 49 хв 
Склозаводська 04.58 1 хв  04.59 53 хв 
Буча 05.02 1 хв  05.03 57 хв 
Лісова Буча 05.05 2 хв  05.07 1 г 
Ірпінь 05.10 1 хв  05.11 1 г  5 хв 
Біличі 05.18 1 хв  05.19 1 г  13 хв 
Новобіличі 05.22 1 хв  05.22 1 г  17 хв 
Святошин 05.27 14 хв  05.41 1 г  22 хв 
Борщагівка 05.47 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6602 Тетерів — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031