У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6603 Київ-Пас. — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6603 сполученням Київ-Пас. - Тетерів відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.05 і прибуває на станцію Тетерів о 07.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Волинський, Святошин, Біличі, Лісова Буча, Склозаводська, Кичеєве, Клавдієве, Бородянка, Загальці, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.05
Караваєві Дачі 06.11 1 хв  06.12 6 хв 
Київ-Волинський 06.16 1 хв  06.17 11 хв 
Борщагівка 06.22 1 хв  06.23 17 хв 
Святошин 06.28 3 хв  06.31 23 хв 
Новобіличі 06.35 1 хв  06.36 30 хв 
Біличі 06.38 2 хв  06.40 33 хв 
Ірпінь 06.46 1 хв  06.47 41 хв 
Лісова Буча 06.50 2 хв  06.52 45 хв 
Буча 06.56 1 хв  06.57 51 хв 
Склозаводська 07.00 1 хв  07.01 55 хв 
Ворзель 07.04 1 хв  07.05 59 хв 
Кичеєве 07.08 1 хв  07.08 1 г  3 хв 
Немішаєве 07.11 1 хв  07.12 1 г  6 хв 
Клавдієве 07.17 1 хв  07.18 1 г  12 хв 
Макійчукове 07.22 1 хв  07.22 1 г  17 хв 
Бородянка 07.28 1 хв  07.29 1 г  23 хв 
Хутір Гай 07.32 1 хв  07.33 1 г  27 хв 
Загальці 07.37 1 хв  07.38 1 г  32 хв 
Спартак 07.42 1 хв  07.43 1 г  37 хв 
Піски 07.49 1 хв  07.50 1 г  44 хв 
Тетерів 07.56 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6603 Київ-Пас. — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031