У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6603/6604 Ясинувата — Луганськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ясинувата - Луганськ номер 6603/6604 відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 07.28 і прибуває на станцію Луганськ о 11.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Макіївка-Пас., Кринична, Пантелеймонівка, Горлівка, Байрак, Вуглегірськ, Дебальцеве, Депрерадівка, Мануїлівка, Кипуча, Комунарськ, Слов'яносербськ, Родакове, Ім. Кашпарова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 07.28
Макіївка-Пас. 07.46 2 хв  07.48 18 хв 
Кринична 07.55 2 хв  07.57 27 хв 
Пантелеймонівка 08.10 1 хв  08.11 42 хв 
Горлівка 08.31 2 хв  08.33 1 г  3 хв 
Байрак 08.45 2 хв  08.47 1 г  17 хв 
Вуглегірськ 08.59 2 хв  09.01 1 г  31 хв 
Дебальцеве 09.19 5 хв  09.24 1 г  51 хв 
Депрерадівка 09.47 1 хв  09.48 2 г  19 хв 
Мануїлівка 10.11 1 хв  10.12 2 г  43 хв 
Кипуча 10.21 2 хв  10.23 2 г  53 хв 
Комунарськ 10.35 4 хв  10.39 3 г  7 хв 
Слов'яносербськ 10.53 2 хв  10.55 3 г  25 хв 
Родакове 11.04 2 хв  11.06 3 г  36 хв 
Ім. Кашпарова 11.26 4 хв  11.30 3 г  58 хв 
Луганськ 11.39 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6603/6604 Ясинувата-Пас. — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031