У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6604/6603 Луганськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6604/6603 сполученням Луганськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Луганськ о 08.20 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 12.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ім. Кашпарова, Родакове, Слов'яносербськ, Комунарськ, Кипуча, Мануїлівка, Депрерадівка, Дебальцеве, Вуглегірськ, Байрак, Горлівка, Кринична, Макіївка-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 08.20
Ім. Кашпарова 08.28 1 хв  08.29 8 хв 
Родакове 08.49 2 хв  08.51 29 хв 
Слов'яносербськ 09.01 2 хв  09.03 41 хв 
Комунарськ 09.26 4 хв  09.30 1 г  6 хв 
Кипуча 09.41 2 хв  09.43 1 г  21 хв 
Мануїлівка 09.52 1 хв  09.53 1 г  32 хв 
Депрерадівка 10.16 1 хв  10.17 1 г  56 хв 
Дебальцеве 10.40 18 хв  10.58 2 г  20 хв 
Вуглегірськ 11.15 2 хв  11.17 2 г  55 хв 
Байрак 11.29 2 хв  11.31 3 г  9 хв 
Горлівка 11.43 2 хв  11.45 3 г  23 хв 
Кринична 12.17 2 хв  12.19 3 г  57 хв 
Макіївка-Пас. 12.27 2 хв  12.29 4 г  7 хв 
Ясинувата-Пас. 12.48 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6604/6603 Луганськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031