У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6604 Малин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6604 сполученням Малин - Святошин відправляється зі станції Малин о 04.18 і прибуває на станцію Святошин о 06.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пенизевичі, Макалевичі, Піски, Загальці, Бородянка, Клавдієве, Кичеєве, Склозаводська, Лісова Буча, Біличі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Малин 04.18
Щебзавод 04.23 1 хв  04.24 5 хв 
Пенизевичі 04.28 1 хв  04.29 10 хв 
Ірша 04.36 9 хв  04.45 18 хв 
Макалевичі 04.53 1 хв  04.54 35 хв 
Тетерів 04.58 2 хв  05.00 40 хв 
Піски 05.05 1 хв  05.05 47 хв 
Спартак 05.11 1 хв  05.12 53 хв 
Загальці 05.16 1 хв  05.17 58 хв 
Хутір Гай 05.21 1 хв  05.21 1 г  3 хв 
Бородянка 05.25 1 хв  05.26 1 г  7 хв 
Макійчукове 05.31 1 хв  05.32 1 г  13 хв 
Клавдієве 05.36 1 хв  05.37 1 г  18 хв 
Немішаєве 05.43 1 хв  05.44 1 г  25 хв 
Кичеєве 05.47 1 хв  05.48 1 г  29 хв 
Ворзель 05.50 1 хв  05.51 1 г  32 хв 
Склозаводська 05.54 1 хв  05.55 1 г  36 хв 
Буча 05.58 1 хв  05.59 1 г  40 хв 
Лісова Буча 06.01 2 хв  06.03 1 г  43 хв 
Ірпінь 06.08 12 хв  06.20 1 г  50 хв 
Біличі 06.29 1 хв  06.30 2 г  11 хв 
Новобіличі 06.32 1 хв  06.33 2 г  14 хв 
Святошин 06.39 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6604 Малин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031