У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6605 Борщагівка — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Борщагівка - Коростень номер 6605 відправляється зі станції Борщагівка о 09.31 і прибуває на станцію Коростень о 12.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6605 Борщагівка - Коростень пролягає по таким станціям як Біличі, Буча, Кичеєве, Макійчукове, Загальці, Тетерів, Пенизевичі, Пиріжківський, Йосипівка, Мелені, Новаки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 09.31
Святошин 09.36 3 хв  09.39 5 хв 
Новобіличі 09.42 1 хв  09.43 11 хв 
Біличі 09.46 1 хв  09.47 15 хв 
Ірпінь 09.54 1 хв  09.55 23 хв 
Лісова Буча 09.59 1 хв  10.00 28 хв 
Буча 10.03 1 хв  10.04 32 хв 
Склозаводська 10.07 1 хв  10.08 36 хв 
Ворзель 10.11 1 хв  10.12 40 хв 
Кичеєве 10.15 1 хв  10.15 44 хв 
Немішаєве 10.18 1 хв  10.19 47 хв 
Клавдієве 10.24 1 хв  10.25 53 хв 
Макійчукове 10.30 1 хв  10.30 59 хв 
Бородянка 10.35 1 хв  10.36 1 г  4 хв 
Хутір Гай 10.39 1 хв  10.40 1 г  8 хв 
Загальці 10.44 1 хв  10.45 1 г  13 хв 
Спартак 10.49 6 хв  10.55 1 г  18 хв 
Піски 10.57 2 хв  10.59 1 г  26 хв 
Тетерів 11.03 2 хв  11.05 1 г  32 хв 
Макалевичі 11.10 1 хв  11.11 1 г  39 хв 
Ірша 11.18 1 хв  11.19 1 г  47 хв 
Пенизевичі 11.26 1 хв  11.27 1 г  55 хв 
Щебзавод 11.31 1 хв  11.32 2 г 
Малин 11.37 2 хв  11.39 2 г  6 хв 
Пиріжківський 11.44 1 хв  11.45 2 г  13 хв 
Головки 11.51 1 хв  11.52 2 г  20 хв 
Тишів 11.57 1 хв  11.58 2 г  26 хв 
Йосипівка 12.02 1 хв  12.03 2 г  31 хв 
130 Км 12.06 1 хв  12.07 2 г  35 хв 
Чоповичі 12.10 1 хв  12.11 2 г  39 хв 
Мелені 12.17 1 хв  12.18 2 г  46 хв 
140 Км 12.21 1 хв  12.22 2 г  50 хв 
Стремигород 12.25 1 хв  12.26 2 г  54 хв 
Новаки 12.29 1 хв  12.30 2 г  58 хв 
Шатрище 12.34 1 хв  12.35 3 г  3 хв 
Древлянка 12.39 1 хв  12.40 3 г  8 хв 
Коростень 12.45 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6605 Борщагівка — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728