У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6605 Ірша — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ірша - Коростень номер 6605 відправляється зі станції Ірша о 08.09 і прибуває на станцію Коростень о 09.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6605 Ірша - Коростень пролягає по таким станціям як Пенизевичі, Щебзавод, Малин, Пиріжківський, Головки, Тишів, Йосипівка, 130 Км, Чоповичі, Мелені, 140 Км, Стремигород, Новаки, Шатрище, Древлянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ірша 08.09
Пенизевичі 08.15 1 хв  08.16 6 хв 
Щебзавод 08.20 1 хв  08.21 11 хв 
Малин 08.26 1 хв  08.27 17 хв 
Пиріжківський 08.32 1 хв  08.33 23 хв 
Головки 08.39 1 хв  08.40 30 хв 
Тишів 08.45 1 хв  08.46 36 хв 
Йосипівка 08.50 1 хв  08.51 41 хв 
130 Км 08.54 1 хв  08.55 45 хв 
Чоповичі 08.58 1 хв  08.59 49 хв 
Мелені 09.05 1 хв  09.06 56 хв 
140 Км 09.09 1 хв  09.10 1 г 
Стремигород 09.13 1 хв  09.14 1 г  4 хв 
Новаки 09.17 1 хв  09.18 1 г  8 хв 
Шатрище 09.22 1 хв  09.23 1 г  13 хв 
Древлянка 09.29 1 хв  09.30 1 г  20 хв 
Коростень 09.33 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6605 Ірша — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930