У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6605 Харків — Осинове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Осинове номер 6605 відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.21 і прибуває на станцію Осинове о 11.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6605 Харків - Осинове пролягає по таким станціям як Зміїв, Занки, Скрипаї, 20 Км, Коробочкине, Гракове, Пролісний, Шевченкове-Південне, Первомайське-Південне, Гроза, Старовірівка, Прокопівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.21
Зміїв 08.15 10 хв  08.25 54 хв 
Занки 08.51 1 хв  08.52 1 г  30 хв 
Скрипаї 09.11 1 хв  09.12 1 г  50 хв 
20 Км 09.20 1 хв  09.21 1 г  59 хв 
Коробочкине 09.32 1 хв  09.33 2 г  11 хв 
Гракове 10.01 1 хв  10.02 2 г  40 хв 
Пролісний 10.10 1 хв  10.11 2 г  49 хв 
Шевченкове-Південне 10.35 1 хв  10.36 3 г  14 хв 
Первомайське-Південне 10.49 1 хв  10.50 3 г  28 хв 
Гроза 11.02 1 хв  11.03 3 г  41 хв 
Старовірівка 11.14 1 хв  11.15 3 г  53 хв 
Прокопівка 11.29 1 хв  11.30 4 г  8 хв 
Осинове 11.43 4 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6605 Харків-Пас. — Осинове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031