У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6605 Київ — Яблунець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Яблунець номер 6605 відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.45 і прибуває на станцію Яблунець о 11.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Святошин, Буча, Немішаєве, Хутір Гай, Тетерів, Щебзавод, Тишів, Мелені, Шатрище, Обвідний, Омелянівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.45
Караваєві Дачі 06.51 1 хв  06.52 6 хв 
Київ-Волинський 06.56 2 хв  06.58 11 хв 
Борщагівка 07.04 1 хв  07.05 19 хв 
Святошин 07.10 3 хв  07.13 25 хв 
Біличі 07.20 1 хв  07.21 35 хв 
Ірпінь 07.28 1 хв  07.29 43 хв 
Лісова Буча 07.32 2 хв  07.34 47 хв 
Буча 07.37 1 хв  07.38 52 хв 
Склозаводська 07.41 1 хв  07.42 56 хв 
Ворзель 07.45 1 хв  07.46 1 г 
Кичеєве 07.49 1 хв  07.49 1 г  4 хв 
Немішаєве 07.52 1 хв  07.53 1 г  7 хв 
Клавдієве 07.58 1 хв  07.59 1 г  13 хв 
Макійчукове 08.03 1 хв  08.03 1 г  18 хв 
Бородянка 08.06 3 хв  08.09 1 г  21 хв 
Хутір Гай 08.12 1 хв  08.13 1 г  27 хв 
Загальці 08.16 1 хв  08.17 1 г  31 хв 
Спартак 08.21 1 хв  08.22 1 г  36 хв 
Піски 08.28 1 хв  08.29 1 г  43 хв 
Тетерів 08.33 1 хв  08.34 1 г  48 хв 
Макалевичі 08.39 1 хв  08.40 1 г  54 хв 
Ірша 08.47 1 хв  08.48 2 г  2 хв 
Пенизевичі 08.54 1 хв  08.55 2 г  9 хв 
Щебзавод 08.59 1 хв  09.00 2 г  14 хв 
Малин 09.05 1 хв  09.06 2 г  20 хв 
Пиріжківський 09.11 1 хв  09.12 2 г  26 хв 
Головки 09.18 1 хв  09.19 2 г  33 хв 
Тишів 09.24 1 хв  09.25 2 г  39 хв 
Йосипівка 09.29 1 хв  09.30 2 г  44 хв 
130 Км 09.33 1 хв  09.34 2 г  48 хв 
Чоповичі 09.37 1 хв  09.38 2 г  52 хв 
Мелені 09.44 1 хв  09.45 2 г  59 хв 
140 Км 09.48 1 хв  09.49 3 г  3 хв 
Стремигород 09.52 1 хв  09.53 3 г  7 хв 
Новаки 09.56 1 хв  09.57 3 г  11 хв 
Шатрище 10.01 1 хв  10.02 3 г  16 хв 
Древлянка 10.08 1 хв  10.09 3 г  23 хв 
Коростень 10.12 3 хв  10.15 3 г  27 хв 
Чигирі 10.23 2 хв  10.25 3 г  38 хв 
Обвідний 10.29 1 хв  10.30 3 г  44 хв 
Вигів 10.35 1 хв  10.36 3 г  50 хв 
Видень 10.39 1 хв  10.40 3 г  54 хв 
Гранітний 10.46 1 хв  10.47 4 г  1 хв 
Омелянівка 10.55 1 хв  10.56 4 г  10 хв 
Бондарівський 11.01 1 хв  11.02 4 г  16 хв 
Ушиця 11.06 1 хв  11.07 4 г  21 хв 
Баскаки 11.13 1 хв  11.14 4 г  28 хв 
Яблунець 11.19 4 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6605 Київ-Пас. — Яблунець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31