У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6606 Тетерів — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6606 сполученням Тетерів - Київ-Пас. відправляється зі станції Тетерів о 05.43 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Спартак, Хутір Гай, Макійчукове, Немішаєве, Ворзель, Буча, Ірпінь, Новобіличі, Борщагівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 05.43
Піски 05.48 1 хв  05.48 5 хв 
Спартак 05.54 1 хв  05.55 11 хв 
Загальці 05.59 1 хв  06.00 16 хв 
Хутір Гай 06.04 1 хв  06.04 21 хв 
Бородянка 06.08 1 хв  06.09 25 хв 
Макійчукове 06.14 1 хв  06.15 31 хв 
Клавдієве 06.19 1 хв  06.20 36 хв 
Немішаєве 06.25 1 хв  06.26 42 хв 
Кичеєве 06.29 1 хв  06.30 46 хв 
Ворзель 06.32 1 хв  06.33 49 хв 
Склозаводська 06.36 1 хв  06.37 53 хв 
Буча 06.40 1 хв  06.41 57 хв 
Лісова Буча 06.43 2 хв  06.45 1 г 
Ірпінь 06.48 1 хв  06.49 1 г  5 хв 
Біличі 06.56 1 хв  06.57 1 г  13 хв 
Новобіличі 06.59 1 хв  07.00 1 г  16 хв 
Святошин 07.04 3 хв  07.07 1 г  21 хв 
Борщагівка 07.12 1 хв  07.13 1 г  29 хв 
Київ-Волинський 07.19 3 хв  07.22 1 г  36 хв 
Караваєві Дачі 07.26 1 хв  07.27 1 г  43 хв 
Київ-Пас. 07.33 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6606 Тетерів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031