У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6607 Святошин — Бородянка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6607 сполученням Святошин - Бородянка відправляється зі станції Святошин о 07.33 і прибуває на станцію Бородянка о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новобіличі, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 07.33
Новобіличі 07.38 1 хв  07.39 5 хв 
Біличі 07.41 1 хв  07.42 8 хв 
Ірпінь 07.49 1 хв  07.50 16 хв 
Лісова Буча 07.53 3 хв  07.56 20 хв 
Буча 07.59 1 хв  08.00 26 хв 
Склозаводська 08.03 1 хв  08.04 30 хв 
Ворзель 08.07 1 хв  08.08 34 хв 
Кичеєве 08.11 1 хв  08.11 38 хв 
Немішаєве 08.14 1 хв  08.15 41 хв 
Клавдієве 08.20 1 хв  08.21 47 хв 
Макійчукове 08.25 1 хв  08.25 52 хв 
Бородянка 08.30 57 хв 

У розкладі поїзда 6607 Святошин — Бородянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031