У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6607 Святошин — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Коростень номер 6607 відправляється зі станції Святошин о 08.55 і прибуває на станцію Коростень о 12.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6607 Святошин - Коростень пролягає по таким станціям як Ірпінь, Склозаводська, Немішаєве, Бородянка, Спартак, Макалевичі, Щебзавод, Головки, 130 Км, 140 Км, Шатрище.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 08.55
Новобіличі 08.59 1 хв  09.00 4 хв 
Біличі 09.04 1 хв  09.05 9 хв 
Ірпінь 09.18 1 хв  09.19 23 хв 
Лісова Буча 09.24 2 хв  09.26 29 хв 
Буча 09.30 1 хв  09.31 35 хв 
Склозаводська 09.34 1 хв  09.35 39 хв 
Ворзель 09.38 1 хв  09.39 43 хв 
Кичеєве 09.41 1 хв  09.42 46 хв 
Немішаєве 09.46 1 хв  09.47 51 хв 
Клавдієве 09.53 1 хв  09.54 58 хв 
Макійчукове 09.57 1 хв  09.58 1 г  2 хв 
Бородянка 10.04 1 хв  10.05 1 г  9 хв 
Хутір Гай 10.08 1 хв  10.09 1 г  13 хв 
Загальці 10.12 1 хв  10.13 1 г  17 хв 
Спартак 10.19 1 хв  10.20 1 г  24 хв 
Піски 10.26 1 хв  10.27 1 г  31 хв 
Тетерів 10.34 4 хв  10.38 1 г  39 хв 
Макалевичі 10.45 1 хв  10.46 1 г  50 хв 
Ірша 10.57 1 хв  10.58 2 г  2 хв 
Пенизевичі 11.05 1 хв  11.06 2 г  10 хв 
Щебзавод 11.10 1 хв  11.11 2 г  15 хв 
Малин 11.16 1 хв  11.17 2 г  21 хв 
Пиріжківський 11.22 1 хв  11.23 2 г  27 хв 
Головки 11.29 1 хв  11.30 2 г  34 хв 
Тишів 11.35 1 хв  11.36 2 г  40 хв 
Йосипівка 11.40 1 хв  11.41 2 г  45 хв 
130 Км 11.44 1 хв  11.45 2 г  49 хв 
Чоповичі 11.48 1 хв  11.49 2 г  53 хв 
Мелені 11.55 1 хв  11.56 3 г 
140 Км 11.59 1 хв  12.00 3 г  4 хв 
Стремигород 12.03 1 хв  12.04 3 г  8 хв 
Новаки 12.07 1 хв  12.08 3 г  12 хв 
Шатрище 12.12 1 хв  12.13 3 г  17 хв 
Древлянка 12.19 1 хв  12.20 3 г  24 хв 
Коростень 12.23 3 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6607 Святошин — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930