У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6608 Коростень — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Борщагівка номер 6608 відправляється зі станції Коростень о 05.27 і прибуває на станцію Борщагівка о 08.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6608 Коростень - Борщагівка пролягає по таким станціям як Новаки, Мелені, Йосипівка, Пиріжківський, Пенизевичі, Тетерів, Загальці, Макійчукове, Кичеєве, Буча, Біличі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 05.27
Древлянка 05.32 1 хв  05.33 5 хв 
Шатрище 05.37 1 хв  05.38 10 хв 
Новаки 05.42 1 хв  05.43 15 хв 
Стремигород 05.46 1 хв  05.47 19 хв 
140 Км 05.50 1 хв  05.51 23 хв 
Мелені 05.54 1 хв  05.55 27 хв 
Чоповичі 06.01 1 хв  06.02 34 хв 
130 Км 06.05 1 хв  06.06 38 хв 
Йосипівка 06.09 1 хв  06.10 42 хв 
Тишів 06.14 1 хв  06.15 47 хв 
Головки 06.20 1 хв  06.21 53 хв 
Пиріжківський 06.27 1 хв  06.28 1 г 
Малин 06.33 2 хв  06.35 1 г  6 хв 
Щебзавод 06.40 1 хв  06.41 1 г  13 хв 
Пенизевичі 06.45 1 хв  06.46 1 г  18 хв 
Ірша 06.52 8 хв  07.00 1 г  25 хв 
Макалевичі 07.08 1 хв  07.09 1 г  41 хв 
Тетерів 07.13 1 хв  07.14 1 г  46 хв 
Піски 07.18 1 хв  07.19 1 г  51 хв 
Спартак 07.26 1 хв  07.27 1 г  59 хв 
Загальці 07.31 1 хв  07.32 2 г  4 хв 
Хутір Гай 07.36 1 хв  07.37 2 г  9 хв 
Бородянка 07.41 1 хв  07.42 2 г  14 хв 
Макійчукове 07.46 1 хв  07.47 2 г  19 хв 
Клавдієве 07.52 1 хв  07.53 2 г  25 хв 
Немішаєве 07.59 1 хв  08.00 2 г  32 хв 
Кичеєве 08.02 1 хв  08.03 2 г  35 хв 
Ворзель 08.06 1 хв  08.07 2 г  39 хв 
Склозаводська 08.10 1 хв  08.11 2 г  43 хв 
Буча 08.15 1 хв  08.16 2 г  48 хв 
Лісова Буча 08.18 2 хв  08.20 2 г  51 хв 
Ірпінь 08.24 1 хв  08.25 2 г  57 хв 
Біличі 08.34 1 хв  08.35 3 г  7 хв 
Новобіличі 08.37 1 хв  08.38 3 г  10 хв 
Святошин 08.43 9 хв  08.52 3 г  16 хв 
Борщагівка 08.57 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6608 Коростень — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031