У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6609 Борщагівка — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Борщагівка - Коростень номер 6609 відправляється зі станції Борщагівка о 14.38 і прибуває на станцію Коростень о 17.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6609 Борщагівка - Коростень пролягає по таким станціям як Ірпінь, Склозаводська, Немішаєве, Бородянка, Спартак, Ірша, Малин, Тишів, Чоповичі, Стремигород, Древлянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 14.38
Святошин 14.43 3 хв  14.46 5 хв 
Біличі 14.53 1 хв  14.54 15 хв 
Ірпінь 15.01 1 хв  15.02 23 хв 
Лісова Буча 15.06 3 хв  15.09 28 хв 
Буча 15.11 1 хв  15.12 33 хв 
Склозаводська 15.15 1 хв  15.16 37 хв 
Ворзель 15.19 1 хв  15.20 41 хв 
Кичеєве 15.23 1 хв  15.23 45 хв 
Немішаєве 15.26 1 хв  15.27 48 хв 
Клавдієве 15.32 1 хв  15.33 54 хв 
Макійчукове 15.38 1 хв  15.38 1 г 
Бородянка 15.43 1 хв  15.44 1 г  5 хв 
Хутір Гай 15.47 1 хв  15.48 1 г  9 хв 
Загальці 15.52 1 хв  15.53 1 г  14 хв 
Спартак 15.57 1 хв  15.58 1 г  19 хв 
Піски 16.05 2 хв  16.07 1 г  27 хв 
Тетерів 16.21 2 хв  16.23 1 г  43 хв 
Ірша 16.27 1 хв  16.28 1 г  49 хв 
Пенизевичі 16.35 1 хв  16.36 1 г  57 хв 
Щебзавод 16.41 1 хв  16.42 2 г  3 хв 
Малин 16.46 2 хв  16.48 2 г  8 хв 
Пиріжківський 16.53 1 хв  16.54 2 г  15 хв 
Головки 17.00 1 хв  17.01 2 г  22 хв 
Тишів 17.06 1 хв  17.07 2 г  28 хв 
Йосипівка 17.11 1 хв  17.12 2 г  33 хв 
130 Км 17.15 1 хв  17.16 2 г  37 хв 
Чоповичі 17.19 1 хв  17.20 2 г  41 хв 
Мелені 17.26 1 хв  17.27 2 г  48 хв 
140 Км 17.30 1 хв  17.31 2 г  52 хв 
Стремигород 17.34 1 хв  17.35 2 г  56 хв 
Новаки 17.38 1 хв  17.39 3 г 
Шатрище 17.43 1 хв  17.44 3 г  5 хв 
Древлянка 17.49 1 хв  17.50 3 г  11 хв 
Коростень 17.54 3 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6609 Борщагівка — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728