У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6609/6610 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6609/6610 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 05.22 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 05.22
Абрикосовий 05.27 1 хв  05.28 5 хв 
Булавин 05.33 1 хв  05.34 11 хв 
1067 Км 05.38 1 хв  05.39 16 хв 
Вуглегірськ 05.44 1 хв  05.45 22 хв 
15 Км 05.50 1 хв  05.51 28 хв 
Байрак 06.03 1 хв  06.04 41 хв 
6 Км 06.08 1 хв  06.09 46 хв 
Горлівка 06.18 2 хв  06.20 56 хв 
Пантелеймонівка 06.52 1 хв  06.53 1 г  30 хв 
Шляхопровід 07.02 1 хв  07.03 1 г  40 хв 
Кринична 07.07 1 хв  07.08 1 г  45 хв 
1110 Км 07.12 1 хв  07.13 1 г  50 хв 
Макіївка-Пас. 07.17 2 хв  07.19 1 г  55 хв 
1118 Км 07.24 1 хв  07.25 2 г  2 хв 
Ясинувата-Західна 07.32 1 хв  07.33 2 г  10 хв 
Ясинувата-Гірка 07.34 1 хв  07.35 2 г  12 хв 
Ясинувата-Пас. 07.38 2 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6609/6610 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031