У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6609 Київ — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Тетерів номер 6609 відправляється зі станції Київ-Пас. о 10.06 і прибуває на станцію Тетерів о 11.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6609 Київ - Тетерів пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Святошин, Біличі, Лісова Буча, Склозаводська, Кичеєве, Клавдієве, Бородянка, Загальці, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 10.06
Караваєві Дачі 10.12 1 хв  10.13 6 хв 
Київ-Волинський 10.17 2 хв  10.19 11 хв 
Борщагівка 10.25 1 хв  10.26 19 хв 
Святошин 10.31 4 хв  10.35 25 хв 
Новобіличі 10.39 1 хв  10.40 33 хв 
Біличі 10.42 1 хв  10.43 36 хв 
Ірпінь 10.50 1 хв  10.51 44 хв 
Лісова Буча 10.54 3 хв  10.57 48 хв 
Буча 11.00 1 хв  11.01 54 хв 
Склозаводська 11.04 1 хв  11.05 58 хв 
Ворзель 11.08 1 хв  11.09 1 г  2 хв 
Кичеєве 11.12 1 хв  11.12 1 г  6 хв 
Немішаєве 11.15 1 хв  11.16 1 г  9 хв 
Клавдієве 11.21 1 хв  11.22 1 г  15 хв 
Макійчукове 11.27 1 хв  11.27 1 г  21 хв 
Бородянка 11.32 1 хв  11.33 1 г  26 хв 
Хутір Гай 11.36 1 хв  11.37 1 г  30 хв 
Загальці 11.40 1 хв  11.41 1 г  34 хв 
Спартак 11.45 1 хв  11.46 1 г  39 хв 
Піски 11.52 1 хв  11.53 1 г  46 хв 
Тетерів 11.59 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6609 Київ-Пас. — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28