У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6610 Коростень — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Київ номер 6610 відправляється зі станції Коростень о 04.58 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6610 Коростень - Київ пролягає по таким станціям як Новаки, Мелені, Йосипівка, Пиріжківський, Пенизевичі, Тетерів, Бородянка, Кичеєве, Буча, Біличі, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 04.58
Древлянка 05.03 1 хв  05.04 5 хв 
Шатрище 05.08 1 хв  05.09 10 хв 
Новаки 05.13 1 хв  05.14 15 хв 
Стремигород 05.17 1 хв  05.18 19 хв 
140 Км 05.21 1 хв  05.22 23 хв 
Мелені 05.25 1 хв  05.26 27 хв 
Чоповичі 05.32 1 хв  05.33 34 хв 
130 Км 05.36 1 хв  05.37 38 хв 
Йосипівка 05.40 1 хв  05.41 42 хв 
Тишів 05.45 1 хв  05.46 47 хв 
Головки 05.51 1 хв  05.52 53 хв 
Пиріжківський 05.58 1 хв  05.59 1 г 
Малин 06.04 2 хв  06.06 1 г  6 хв 
Щебзавод 06.11 1 хв  06.12 1 г  13 хв 
Пенизевичі 06.16 1 хв  06.17 1 г  18 хв 
Ірша 06.24 1 хв  06.25 1 г  26 хв 
Макалевичі 06.33 1 хв  06.34 1 г  35 хв 
Тетерів 06.38 1 хв  06.39 1 г  40 хв 
Піски 06.44 1 хв  06.44 1 г  46 хв 
Спартак 06.50 1 хв  06.51 1 г  52 хв 
Бородянка 07.01 1 хв  07.02 2 г  3 хв 
Клавдієве 07.11 1 хв  07.12 2 г  13 хв 
Немішаєве 07.17 1 хв  07.18 2 г  19 хв 
Кичеєве 07.21 1 хв  07.22 2 г  23 хв 
Ворзель 07.24 2 хв  07.26 2 г  26 хв 
Склозаводська 07.29 1 хв  07.30 2 г  31 хв 
Буча 07.33 1 хв  07.34 2 г  35 хв 
Лісова Буча 07.36 2 хв  07.38 2 г  38 хв 
Ірпінь 07.41 1 хв  07.42 2 г  43 хв 
Біличі 07.49 1 хв  07.50 2 г  51 хв 
Святошин 07.57 9 хв  08.06 2 г  59 хв 
Борщагівка 08.11 1 хв  08.12 3 г  13 хв 
Київ-Волинський 08.18 3 хв  08.21 3 г  20 хв 
Караваєві Дачі 08.25 1 хв  08.26 3 г  27 хв 
Київ-Пас. 08.32 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6610 Коростень — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28