У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6610 Коростень — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Святошин номер 6610 відправляється зі станції Коростень о 05.12 і прибуває на станцію Святошин о 08.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6610 Коростень - Святошин пролягає по таким станціям як Новаки, Мелені, Йосипівка, Пиріжківський, Пенизевичі, Тетерів, Загальці, Макійчукове, Кичеєве, Буча, Біличі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 05.12
Древлянка 05.17 1 хв  05.18 5 хв 
Шатрище 05.22 1 хв  05.23 10 хв 
Новаки 05.27 1 хв  05.28 15 хв 
Стремигород 05.31 1 хв  05.32 19 хв 
140 Км 05.35 1 хв  05.36 23 хв 
Мелені 05.39 1 хв  05.40 27 хв 
Чоповичі 05.46 1 хв  05.47 34 хв 
130 Км 05.50 1 хв  05.51 38 хв 
Йосипівка 05.54 1 хв  05.55 42 хв 
Тишів 05.59 1 хв  06.00 47 хв 
Головки 06.05 1 хв  06.06 53 хв 
Пиріжківський 06.12 1 хв  06.13 1 г 
Малин 06.18 2 хв  06.20 1 г  6 хв 
Щебзавод 06.25 1 хв  06.26 1 г  13 хв 
Пенизевичі 06.30 1 хв  06.31 1 г  18 хв 
Ірша 06.37 1 хв  06.38 1 г  25 хв 
Макалевичі 06.46 1 хв  06.47 1 г  34 хв 
Тетерів 06.51 2 хв  06.53 1 г  39 хв 
Піски 06.57 1 хв  06.58 1 г  45 хв 
Спартак 07.05 1 хв  07.06 1 г  53 хв 
Загальці 07.10 1 хв  07.11 1 г  58 хв 
Хутір Гай 07.14 1 хв  07.15 2 г  2 хв 
Бородянка 07.20 1 хв  07.21 2 г  8 хв 
Макійчукове 07.25 1 хв  07.26 2 г  13 хв 
Клавдієве 07.32 1 хв  07.33 2 г  20 хв 
Немішаєве 07.39 1 хв  07.40 2 г  27 хв 
Кичеєве 07.43 1 хв  07.44 2 г  31 хв 
Ворзель 07.47 1 хв  07.48 2 г  35 хв 
Склозаводська 07.51 1 хв  07.52 2 г  39 хв 
Буча 07.55 1 хв  07.56 2 г  43 хв 
Лісова Буча 07.59 1 хв  08.00 2 г  47 хв 
Ірпінь 08.04 9 хв  08.13 2 г  52 хв 
Біличі 08.22 1 хв  08.23 3 г  10 хв 
Новобіличі 08.26 1 хв  08.27 3 г  14 хв 
Святошин 08.32 3 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6610 Коростень — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930