У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6611 Київ — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Коростень номер 6611 відправляється зі станції Київ-Пас. о 11.58 і прибуває на станцію Коростень о 15.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6611 Київ - Коростень пролягає по таким станціям як Борщагівка, Ірпінь, Склозаводська, Немішаєве, Бородянка, Спартак, Макалевичі, Щебзавод, Головки, 130 Км, 140 Км, Шатрище.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 11.58
Караваєві Дачі 12.04 1 хв  12.05 6 хв 
Київ-Волинський 12.09 2 хв  12.11 11 хв 
Борщагівка 12.14 4 хв  12.18 16 хв 
Святошин 12.22 3 хв  12.25 24 хв 
Біличі 12.32 1 хв  12.33 34 хв 
Ірпінь 12.40 1 хв  12.41 42 хв 
Лісова Буча 12.44 3 хв  12.47 46 хв 
Буча 12.50 1 хв  12.51 52 хв 
Склозаводська 12.54 1 хв  12.55 56 хв 
Ворзель 12.58 1 хв  12.59 1 г 
Кичеєве 13.02 1 хв  13.02 1 г  4 хв 
Немішаєве 13.05 1 хв  13.06 1 г  7 хв 
Клавдієве 13.11 1 хв  13.12 1 г  13 хв 
Макійчукове 13.16 1 хв  13.16 1 г  18 хв 
Бородянка 13.21 1 хв  13.22 1 г  23 хв 
Хутір Гай 13.25 1 хв  13.26 1 г  27 хв 
Загальці 13.30 1 хв  13.31 1 г  32 хв 
Спартак 13.36 1 хв  13.37 1 г  38 хв 
Піски 13.43 1 хв  13.44 1 г  45 хв 
Тетерів 13.49 2 хв  13.51 1 г  51 хв 
Макалевичі 13.56 1 хв  13.57 1 г  58 хв 
Ірша 14.04 1 хв  14.05 2 г  6 хв 
Пенизевичі 14.14 14 хв  14.28 2 г  16 хв 
Щебзавод 14.32 1 хв  14.33 2 г  34 хв 
Малин 14.38 1 хв  14.39 2 г  40 хв 
Пиріжківський 14.44 1 хв  14.45 2 г  46 хв 
Головки 14.51 1 хв  14.52 2 г  53 хв 
Тишів 14.57 1 хв  14.58 2 г  59 хв 
Йосипівка 15.02 1 хв  15.03 3 г  4 хв 
130 Км 15.06 1 хв  15.07 3 г  8 хв 
Чоповичі 15.10 1 хв  15.11 3 г  12 хв 
Мелені 15.17 1 хв  15.18 3 г  19 хв 
140 Км 15.21 1 хв  15.22 3 г  23 хв 
Стремигород 15.25 1 хв  15.26 3 г  27 хв 
Новаки 15.29 1 хв  15.30 3 г  31 хв 
Шатрище 15.34 1 хв  15.35 3 г  36 хв 
Древлянка 15.39 1 хв  15.40 3 г  41 хв 
Коростень 15.45 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6611 Київ-Пас. — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28