У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6611 Київ-Пас. — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6611 сполученням Київ-Пас. - Тетерів відправляється зі станції Київ-Пас. о 10.06 і прибуває на станцію Тетерів о 11.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Волинський, Святошин, Біличі, Лісова Буча, Склозаводська, Кичеєве, Клавдієве, Бородянка, Загальці, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 11.05.2021 року по 31.08.2021 по ст. Святошин закривається 4-та берегова пасажирська платформа для посадки/висадки пасажирів в звязку з її реконструкцією. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 10.06
Караваєві Дачі 10.12 1 хв  10.13 6 хв 
Київ-Волинський 10.17 2 хв  10.19 11 хв 
Борщагівка 10.25 1 хв  10.26 19 хв 
Святошин 10.31 4 хв  10.35 25 хв 
Новобіличі 10.39 1 хв  10.40 33 хв 
Біличі 10.42 1 хв  10.43 36 хв 
Ірпінь 10.50 1 хв  10.51 44 хв 
Лісова Буча 10.54 3 хв  10.57 48 хв 
Буча 11.00 1 хв  11.01 54 хв 
Склозаводська 11.04 1 хв  11.05 58 хв 
Ворзель 11.08 1 хв  11.09 1 г  2 хв 
Кичеєве 11.12 1 хв  11.12 1 г  6 хв 
Немішаєве 11.15 1 хв  11.16 1 г  9 хв 
Клавдієве 11.21 1 хв  11.22 1 г  15 хв 
Макійчукове 11.27 1 хв  11.27 1 г  21 хв 
Бородянка 11.32 1 хв  11.33 1 г  26 хв 
Хутір Гай 11.36 1 хв  11.37 1 г  30 хв 
Загальці 11.40 1 хв  11.41 1 г  34 хв 
Спартак 11.45 1 хв  11.46 1 г  39 хв 
Піски 11.52 1 хв  11.53 1 г  46 хв 
Тетерів 11.59 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6611 Київ-Пас. — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031