У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6611 Київ-Пас. — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6611 сполученням Київ-Пас. - Тетерів відправляється зі станції Київ-Пас. о 10.06 і прибуває на станцію Тетерів о 11.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Волинський, Святошин, Біличі, Лісова Буча, Склозаводська, Кичеєве, Клавдієве, Бородянка, Загальці, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 10.06
Караваєві Дачі 10.12 1 хв  10.13 6 хв 
Київ-Волинський 10.17 2 хв  10.19 11 хв 
Борщагівка 10.25 1 хв  10.26 19 хв 
Святошин 10.31 4 хв  10.35 25 хв 
Новобіличі 10.39 1 хв  10.40 33 хв 
Біличі 10.42 1 хв  10.43 36 хв 
Ірпінь 10.50 1 хв  10.51 44 хв 
Лісова Буча 10.54 3 хв  10.57 48 хв 
Буча 11.00 1 хв  11.01 54 хв 
Склозаводська 11.04 1 хв  11.05 58 хв 
Ворзель 11.08 1 хв  11.09 1 г  2 хв 
Кичеєве 11.12 1 хв  11.12 1 г  6 хв 
Немішаєве 11.15 1 хв  11.16 1 г  9 хв 
Клавдієве 11.21 1 хв  11.22 1 г  15 хв 
Макійчукове 11.27 1 хв  11.27 1 г  21 хв 
Бородянка 11.32 1 хв  11.33 1 г  26 хв 
Хутір Гай 11.36 1 хв  11.37 1 г  30 хв 
Загальці 11.40 1 хв  11.41 1 г  34 хв 
Спартак 11.45 1 хв  11.46 1 г  39 хв 
Піски 11.52 1 хв  11.53 1 г  46 хв 
Тетерів 11.59 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6611 Київ-Пас. — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031