У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6612 Клавдієве — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6612 сполученням Клавдієве - Борщагівка відправляється зі станції Клавдієве о 08.40 і прибуває на станцію Борщагівка о 09.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Клавдієве 08.40
Немішаєве 08.46 1 хв  08.47 6 хв 
Кичеєве 08.50 1 хв  08.50 10 хв 
Ворзель 08.52 1 хв  08.53 12 хв 
Склозаводська 08.56 1 хв  08.57 16 хв 
Буча 09.00 1 хв  09.01 20 хв 
Лісова Буча 09.03 2 хв  09.05 23 хв 
Ірпінь 09.08 2 хв  09.10 28 хв 
Біличі 09.17 1 хв  09.18 37 хв 
Новобіличі 09.22 1 хв  09.22 42 хв 
Святошин 09.26 3 хв  09.29 46 хв 
Борщагівка 09.34 54 хв 

У розкладі поїзда 6612 Клавдієве — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031