У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6613 Київ-Пас. — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6613 сполученням Київ-Пас. - Коростень відправляється зі станції Київ-Пас. о 11.45 і прибуває на станцію Коростень о 15.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Борщагівка, Ірпінь, Склозаводська, Немішаєве, Бородянка, Спартак, Макалевичі, Щебзавод, Головки, 130 Км, 140 Км, Шатрище.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 11.45
Караваєві Дачі 11.51 1 хв  11.52 6 хв 
Київ-Волинський 11.56 2 хв  11.58 11 хв 
Борщагівка 12.04 1 хв  12.05 19 хв 
Святошин 12.09 3 хв  12.12 24 хв 
Біличі 12.19 1 хв  12.20 34 хв 
Ірпінь 12.27 1 хв  12.28 42 хв 
Лісова Буча 12.31 3 хв  12.34 46 хв 
Буча 12.37 1 хв  12.38 52 хв 
Склозаводська 12.41 1 хв  12.42 56 хв 
Ворзель 12.45 1 хв  12.46 1 г 
Кичеєве 12.49 1 хв  12.49 1 г  4 хв 
Немішаєве 12.52 1 хв  12.53 1 г  7 хв 
Клавдієве 12.58 1 хв  12.59 1 г  13 хв 
Макійчукове 13.03 1 хв  13.03 1 г  18 хв 
Бородянка 13.08 1 хв  13.09 1 г  23 хв 
Хутір Гай 13.12 1 хв  13.13 1 г  27 хв 
Загальці 13.17 1 хв  13.18 1 г  32 хв 
Спартак 13.23 1 хв  13.24 1 г  38 хв 
Піски 13.30 1 хв  13.31 1 г  45 хв 
Тетерів 13.36 2 хв  13.38 1 г  51 хв 
Макалевичі 13.43 1 хв  13.44 1 г  58 хв 
Ірша 13.51 1 хв  13.52 2 г  6 хв 
Пенизевичі 13.59 1 хв  14.00 2 г  14 хв 
Щебзавод 14.04 1 хв  14.05 2 г  19 хв 
Малин 14.10 2 хв  14.12 2 г  25 хв 
Пиріжківський 14.17 1 хв  14.18 2 г  32 хв 
Головки 14.24 1 хв  14.25 2 г  39 хв 
Тишів 14.30 1 хв  14.31 2 г  45 хв 
Йосипівка 14.35 1 хв  14.36 2 г  50 хв 
130 Км 14.39 1 хв  14.40 2 г  54 хв 
Чоповичі 14.43 1 хв  14.44 2 г  58 хв 
Мелені 14.50 1 хв  14.51 3 г  5 хв 
140 Км 14.54 1 хв  14.55 3 г  9 хв 
Стремигород 14.58 1 хв  14.59 3 г  13 хв 
Новаки 15.02 1 хв  15.03 3 г  17 хв 
Шатрище 15.07 1 хв  15.08 3 г  22 хв 
Древлянка 15.12 1 хв  15.13 3 г  27 хв 
Коростень 15.18 3 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6613 Київ-Пас. — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31