У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6614 Бородянка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6614 сполученням Бородянка - Київ-Пас. відправляється зі станції Бородянка о 07.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Святошин, Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

З 11.05.2021 року по 31.08.2021 по ст. Святошин закривається 4-та берегова пасажирська платформа для посадки/висадки пасажирів в звязку з її реконструкцією. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бородянка 07.55
Макійчукове 08.01 1 хв  08.02 6 хв 
Клавдієве 08.06 2 хв  08.08 11 хв 
Немішаєве 08.12 1 хв  08.13 17 хв 
Кичеєве 08.16 1 хв  08.17 21 хв 
Ворзель 08.19 1 хв  08.20 24 хв 
Склозаводська 08.23 1 хв  08.24 28 хв 
Буча 08.27 1 хв  08.28 32 хв 
Лісова Буча 08.30 2 хв  08.32 35 хв 
Ірпінь 08.35 1 хв  08.36 40 хв 
Біличі 08.43 8 хв  08.51 48 хв 
Святошин 09.00 6 хв  09.06 1 г  5 хв 
Борщагівка 09.16 1 хв  09.17 1 г  21 хв 
Київ-Волинський 09.25 3 хв  09.28 1 г  30 хв 
Караваєві Дачі 09.33 1 хв  09.34 1 г  38 хв 
Київ-Пас. 09.40 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6614 Бородянка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031