У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6615 Борщагівка — Клавдієве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Борщагівка - Клавдієве номер 6615 відправляється зі станції Борщагівка о 15.32 і прибуває на станцію Клавдієве о 16.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6615 Борщагівка - Клавдієве пролягає по таким станціям як Святошин, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве, Немішаєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 15.32
Святошин 15.38 20 хв  15.58 6 хв 
Біличі 16.05 1 хв  16.06 33 хв 
Ірпінь 16.18 4 хв  16.22 46 хв 
Лісова Буча 16.26 3 хв  16.29 54 хв 
Буча 16.31 1 хв  16.32 59 хв 
Склозаводська 16.34 1 хв  16.35 1 г  2 хв 
Ворзель 16.38 1 хв  16.39 1 г  6 хв 
Кичеєве 16.40 1 хв  16.41 1 г  8 хв 
Немішаєве 16.45 1 хв  16.46 1 г  13 хв 
Клавдієве 16.52 1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6615 Борщагівка — Клавдієве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930