У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6616 Бородянка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6616 сполученням Бородянка - Київ-Пас. відправляється зі станції Бородянка о 10.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин, Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бородянка 10.00
Макійчукове 10.05 1 хв  10.05 5 хв 
Клавдієве 10.10 1 хв  10.11 10 хв 
Немішаєве 10.16 1 хв  10.17 16 хв 
Кичеєве 10.20 1 хв  10.20 20 хв 
Ворзель 10.22 1 хв  10.23 22 хв 
Склозаводська 10.26 1 хв  10.27 26 хв 
Буча 10.30 1 хв  10.31 30 хв 
Лісова Буча 10.33 2 хв  10.35 33 хв 
Ірпінь 10.38 1 хв  10.39 38 хв 
Біличі 10.46 1 хв  10.47 46 хв 
Новобіличі 10.50 1 хв  10.50 50 хв 
Святошин 10.55 15 хв  11.10 55 хв 
Борщагівка 11.15 1 хв  11.16 1 г  15 хв 
Київ-Волинський 11.22 6 хв  11.28 1 г  22 хв 
Караваєві Дачі 11.32 1 хв  11.33 1 г  32 хв 
Київ-Пас. 11.39 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6616 Бородянка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031