У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6617 Київ — Бородянка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Бородянка номер 6617 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.10 і прибуває на станцію Бородянка о 18.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6617 Київ - Бородянка пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Святошин, Новобіличі, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Київ-Пас. – Бородянка складає 30.00 гривень. Відстань між станціями – 71.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.10
Караваєві Дачі 17.16 1 хв  17.17 6 хв 
Київ-Волинський 17.21 2 хв  17.23 11 хв 
Борщагівка 17.27 1 хв  17.28 17 хв 
Святошин 17.34 1 хв  17.35 24 хв 
Новобіличі 17.39 1 хв  17.40 29 хв 
Біличі 17.42 1 хв  17.43 32 хв 
Ірпінь 17.50 1 хв  17.51 40 хв 
Лісова Буча 17.54 2 хв  17.56 44 хв 
Буча 17.59 1 хв  18.00 49 хв 
Склозаводська 18.03 1 хв  18.04 53 хв 
Ворзель 18.07 1 хв  18.08 57 хв 
Кичеєве 18.11 1 хв  18.12 1 г  1 хв 
Немішаєве 18.15 1 хв  18.16 1 г  5 хв 
Клавдієве 18.22 1 хв  18.23 1 г  12 хв 
Макійчукове 18.27 1 хв  18.28 1 г  17 хв 
Бородянка 18.33 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6617 Київ-Пас. — Бородянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031